Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

City Sounds: Paulina Przybysz

Kiedy2017-11-11 godzina 20:00
Za ile- 45 zł - przedsprzedaż - 50 zł - od 16 września - 55 zł - w dniu imprezy
GdzieStara Piwnica, Wrocław, Krupnicza 15
City Sounds: Paulina Przybysz

Paulina Przybysz

 

Paulina Przybysz z nową płytą we Wrocławiu!

City Sounds zaprasza 11 listopada do klubu Stara Piwnica na koncert Pauliny Przybysz, która promować będzie swoją najnowszą płytę, pierwszą wydaną pod własnym nazwiskiem.

Ponad dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i SuperJedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee. Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”.

Wydawnictwo zaplanowane na jesień 2017 pod szyldem Kayaxu jest promowane singlem „Dzielne Kobiety”. Można śmiało powiedzieć, że Paulina szykuje płytę z wyjątkową muzyką i mocny przekazem.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama