Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Dzień Przyjaźni w ZaZoo Beach Barze

Kiedy2017-07-30 godzina 16:00
Za ilewstęp wolny
GdzieZaZoo Beach Bar (Dąbie - Wrocław)
Dzień Przyjaźni w ZaZoo Beach Barze

30 lipca to wyjątkowa data w kalendarzu każdej towarzyskiej osoby. To Dzień Przyjaźni – święto, które warto celebrować w niezwykłym miejscu i z kimś, na kogo zawsze można liczyć. A gdzie to najlepiej zrobić? W fotobudce PowerEvents za wrocławskim ZaZoo Beach Barem już w najbliższą niedzielę.

W ramach jubileuszowej akcji „10 na 10” Agencja eventowa PowerEvents zaprasza wszystkich chętnych do pokazania w obiektywie aparatu, jak wygląda ich przyjaźń. 30 lipca należeć będzie do tych, którzy cenią przyjaciół ponad wszystko – bo właśnie wtedy przypada Dzień Przyjaźni. W związku z tym na plaży przy wrocławskim ZaZoo Beach Barem stanie wyjątkowa fotobudka z logotypem PowerEvents.

Każdy, kto będzie chciał udowodnić, jak ważny jest dla niego jego przyjaciel, będzie mógł zrobić sobie z nim zdjęcie w tym właśnie miejscu w godzinach 16-20. A jak wiadomo, w prawdziwej przyjaźni nie ma ograniczeń, dlatego wszystkie utrwalane na fotograficznej kliszy chwyty, pozy i miny będą dozwolone. Im zabawniej i spontanicznie, tym lepiej – wszystkie podesłane agencji przez uczestników wydarzenia zdjęcia opublikuje ona na swoim profilu na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w evencie.

Fotobudka za ZaZoo Beach Barem to akcja nr 4 prowadzona w ramach 10-lecia jubileuszu istnienia na rynku agencji eventowej PowerEvents.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama