Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwal Aktorstwa Filmowego 2014 - Spotkanie z Marekiem Kondratem

Kiedy2014-11-08
GdzieDCF Dolnośląskie Centrum Filmowe
ul. Piłsudskiego 64a
Wrocław

Fot: Krzysztof Zatycki



Zdjecie nr 1159540
Zdjecie nr 1159541
Zdjecie nr 1159542
Zdjecie nr 1159543
Zdjecie nr 1159544
Zdjecie nr 1159545
Zdjecie nr 1159547
Zdjecie nr 1159548
Zdjecie nr 1159549
Zdjecie nr 1159550
Zdjecie nr 1159551
Zdjecie nr 1159552
Zdjecie nr 1159553
Zdjecie nr 1159554
Zdjecie nr 1159555
Zdjecie nr 1159556
Zdjecie nr 1159557
Zdjecie nr 1159558
Zdjecie nr 1159559
Zdjecie nr 1159560
Zdjecie nr 1159561
Zdjecie nr 1159562
Zdjecie nr 1159563
Zdjecie nr 1159564
Zdjecie nr 1159565
Zdjecie nr 1159566
Zdjecie nr 1159567

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama