Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jam Session

Kiedykażda środa godzina 21:00
GdzieSynergia Club & Cocktail Bar
pl. Solny 16
Wrocław
Jam Session

Z cyklu „Synergia Jams” - Jam Session w każdą środę o 21:00, wstęp darmowy.

 

Zapraszamy w najbliższą środę do synergii na jam jazzowy. Zespól prowadzący to czterech muzyków, którzy poznali się na Akademii Muzycznej we Wroclawiu.

Wszyscy studiują w zakładzie jazzu i mają na swym koncie sporo osiągnięć.

 

Piotr Szwec - saksofon

Tomasz Jędrzejewski - piano

Mateusz Dwornik - kontrabas

Mateusz Maniak - perkusja

 

Tomasz Jędrzejewski – pianista, aranżer, kompozytor, obecnie student Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym w instytucie fortepianu o Kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Absolwent Akademii muzycznej w Poznaniu oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa ukończonego z wyróżnieniem w klasie fortepianu dr Kuby Stankiewicza. Grał u boku takich muzyków jak: Valerie Scot, Mike Russel, Piotr Rodowicz, Sebastian Frankiewicz, Piotr Salata, Waldemar Franczyk, Marcin Pendowski i wielu innych projektach. Akompaniator na Warsztatach Jazzowych w Puławach gdzie pracował u boku Ingi Lewandowskiej, Janusza Szroma i Sibel Kose.

 

Piotr Szwec - saksofonista altowy i sopranowy. Obecnie student Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym w instytucie saksofonu o Kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania - kierunek inżynieria oprogramowania.

 

Założyciel zespołu Freeway Quintet, z którym koncertował na wielu festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą, gdzie otrzymał nagrody i wyróżnienia:

- I miejsce na Festiwalu Jazz nad Odrą we Wrocławiu w konkursie na indywidualność jazzową w 2010r.,

- wyróżnienie indywidualne podczas konkursu Jazz Juniors w Krakowie ( 2010 r.),

- Grand Prix na festiwalu Fama 2009 w kategorii dla najzdolniejszego twórcy jazzowego,

-Grand Prix podczas RCK Pro Jazz Festiwal w Kołobrzegu w 2010roku,

- II miejsce na konkursie Jazz Juniors w Krakowie w 2010r.

 

Mateusz Maniak - perkusista pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego. Współpracuje z wieloma jazzowymi muzykami z Wroclawskiej sceny. Na stałe wspólpracuje z Vert Quartet, GbTrio, Karolina Frankiewicz Quintet. Lauret i uczestnik licznych konkursow i festiwali - m. in. Festiwal Fama, Poetycka Dolina, Krokus Jazz Festival.

 

Mateusz Dwornik - kontrabasista i gitarzysta basowy, Współpracuje z takim zespołami jak GbTrio, Youma, Vert Quartet. Wraz z rożnymi projektami laureat i uczestnik wielu konkursów i festiwali, m.in. Festival Fama, Poetycka Dolina.

 

Wstęp Free

 

SYNERGIA CLUB

Plac Solny 16

Wrocław

 

facebook.com/synergiaclubChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama