Literatura
Podwójna rozgrywka - premiera książki i spotkanie z Mają Gulką

Podwójna rozgrywka - premiera książki i spotkanie z Mają Gulką

  • 2021-09-03, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • 22. Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Chociebuska 8-10 , Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 13.

fot. Marta Kalisiak

Opis

„Podwójna rozgrywka” to komedia detektywistyczna opowiadająca historię Marty, nauczycielki z Wrocławia, z której mieszkania skradziono cenny obraz. Kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiązać tajemnicę stojącą za jego zniknięciem. Pomogą jej w tym przyjaciele: Basia, Kudłacz oraz Adam, dziennikarz śledczy.

Na kogo padnie podejrzenie o kradzież? Czy sąsiedzi Marty mieli z tym coś wspólnego? Uczniowie ze szkoły językowej, w której pracuje Marta także zachowują się podejrzanie… A może zrobił to któryś z pracowników miejskiego kuriera? W końcu mieli ku temu doskonałą okazję, kiedy dostarczyli jej paczkę kilka dni temu. Żeby się tego dowiedzieć, Marta będzie musiała rozegrać podwójną grę.

Maja Gulka jest mieszkanką Wrocławia, którego urok uwieczniła na kartach „Podwójnej Rozgrywki”. Z zawodu jest managerem biura projektów z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury IT, a pisanie to jej pasja. Lubi także spędzać czas na lekturze powieści detektywistycznych, w szczególności tych autorstwa Joanny Chmielewskiej.

Ostatnio dodane
Morskie podróże - 10 książek o rejsach, które warto przeczytać

Polecamy 10 książek, które zabiorą was w daleką podróż poza horyzont i przywołają wspomnienie lata.

K.N. Haner LoveInk You
"LoveInk You" - nowa powieść od mistrzyni romansu erotycznego

To ekscytująca i kipiąca emocjami historia miłości na śmierć i życie.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.