Literatura
Agnieszka Lingas-Łoniewska - spotkanie autorskie

Agnieszka Lingas-Łoniewska - spotkanie autorskie

  • 2019-02-15, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Empik Renoma Wrocław, ul. Świdnicka 40, Wrocław

Opis

Czytelnicy nazywają ją „dilerką emocji”, tworzy historie łączące sensację i kryminał z wątkami miłosnymi Agnieszka Lingas-Łoniewska spotka się z fanami w związku z premierą swojej najnowszej książki „Randka z Hugo Bosym” (Burda Książki). Zmysłowa powieść bestsellerowej autorki to więcej niż płomienny romans. To przejmująca opowieść o tym, jak zacząć życie na nowo. Spotkanie autorskie odbędzie się już 15 lutego w salonie Empik Renoma.

Hugo Bosy niemal z dnia na dzień porzucił prowadzoną przez siebie jedną z najlepszych agencji reklamowych w Polsce. Przeprowadził się z Warszawy do Wrocławia. Niechętnie mówi o swojej przeszłości, ale poznana przypadkiem piękna i nietuzinkowa Jagoda budzi w nim dawno zapomniane uczucia oraz pożądanie, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczył. Choć mężczyzna był pewien, że raz na zawsze skończył z miłością, zwariowana, pyskata i zjawiskowa panna Borówko mocno zachwiała jego postanowieniem.

Mogłoby się wydawać, że gdy los krzyżuje drogi dwójki samotnych i atrakcyjnych ludzi, między którymi wybucha namiętność, szczęśliwe zakończenie to tylko kwestia czasu. Agnieszka Lingas-Łoniewska opowie o perypetiach tej miłości podczas spotkania we Wrocławiu.

Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka. Autorka ponad trzydziestu powieści i współautorka kilku antologii, a także twórczyni projektów: „Czytajmy Polskich Autorów” oraz „Pisarka czyta”. Wspiera fundacje prozwierzęce i schroniska, zbierając na licznych spotkaniach autorskich karmę w akcji „Karma zamiast kwiatka”. Jej czytelniczy fanclub zwany jest „Sektą Agnes”.

 

Ostatnio dodane
Targi KsiąÅźki Dziecięcej Przecinek i Kropka
15 najlepszych książek dziecięcych w konkursie Przecinek i Kropka

Znamy tytuły nominowane w Konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą Przecinek i Kropka.

Angelus 2019 - ksiąÅźki
105 książek zakwalifikowano do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus 2019

Liczba ta, niemal dwukrotnie wyższa niż w roku ubiegłym, ma związek ze zmianą w regulaminie Angelusa.