Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wro Fashion Foto i pokaz filmu "Bert Stern. Prawdziwy Madman" w DCF

15 czerwca, w ramach Wro Fashion Foto, DCF zaprasza na wernisaż prac fotografów w Chill Roomie DCF (godz. 18.00) oraz specjalny pokaz filmu „Bert Stern. Prawdziwy Madman” Shannaha Laumeistera (godz. 19.00).

Wro Fashion Foto to wystawa fotografii mody, w której bierze udział 15 fotografów tworzących w obszarze fotografii mody i fotografii ludzi. Zadaniem artystów było przygotowanie zdjęcia, które interpretuje zarówno motyw przewodni, jak i fotografię modową. Motyw tegorocznej edycji to „Metropolis”. Twórcy mieli do dyspozycji zarówno stylizacje dostępne w butikach DH Renoma, jak również świetne zaplecze specjalistów: wizażystów, stylistów i fryzjerów. Ewolucja Wro Fashion Foto pokazuje, że jest to narzędzie aktywizacji całego środowiska związanego z branżą modową na Dolnym Śląsku. W ramach trwającego wydarzenia serdecznie zapraszamy za specjalny pokaz filmu „Bert Stern. Prawdziwy Madman” oraz wernisaż prac w Chill Roomie DCF.

O filmie: Sophia Loren, Liz Taylor, Shirley MacLaine, Barbra Streisand, Madonna, Scarlett Johansson, Marilyn Monroe - wszystkie one znalazły się na zdjęciach słynnego amerykańskiego fotografa Berta Sterna. „Kochać się i robić zdjęcia - to bardzo zbliżone do siebie czynności, jeśli chodzi o kobiety” twierdzi Stern, który zdobył sławę dzięki tzw. sesji pościelowej z Marlin Monroe i zdjęciu „Lolita w okularach w serduszka”. Zostało ono użyte na plakacie filmu Stanleya Kubricka „Lolita”. „Bert Stern. Prawdziwy Madman” podzielony jest na części i wypełniony zdjęciami, wywiadami oraz scenami z życia Sterna, a także nastrojową muzyką. Laumeister pokazuje nam historię mężczyzny, który czcił kobiety - swoje modelki i, wynosząc je na piedestał, stworzył z nich ikony stylu i mody. Jednocześnie jednak nie potrafił dzielić z nimi codzienności. Film przedstawia intymny i delikatny portret uwielbianego mężczyzny, który miał w życiu wszystko, ale który również stracił wszystko.

ZADANIE KONKURSOWE:
Który film o świecie mody lubisz najbardziej i dlaczego?
PODPOWIEDŹ:

NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was podwójną wejściówkę na Wro Fashion Foto i pokaz filmu "Bert Stern. Prawdziwy Madman" do realizacji w Dolnośląskim Centrum Filmowym w dniu 15 czerwca od godz. 18:00

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2019-06-14 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (W kasach kina, 30 minut przed seansem)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Alina Plata +48 508***396

Nadesłano 4 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Polecane konkursy


Aktualne konkursy


 
BLOK PROMOWANY
Sopot Sun - nurkowanie w opalaniePrzetestuj kosmetyki Ziaja serii Sopot Sun i ciesz się promieniami słońca
FB dlaMaturzysty.pl reklama