Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wieczory w Arsenale: Wiolonczela i Haydn

„Wieczór” Klasyków: jednego bardzo znanego (Joseph Haydn), drugiego znanego znacznie mniej (Feliks Janiewicz). Wiolonczelista Piotr Olesz zaprezentuje się w solowej partii Koncertu C-dur Haydna, jednego z najsławniejszych koncertów wiolonczelowych. Twórczość Haydna reprezentować też będzie jego Symfonia g-moll nr 39. Drugi punkt programu to muzyka Feliksa Janiewicza, jednego z najzdolniejszych i najbardziej aktywnych artystów polskich przełomu XVIII i XIX wieku. Biografia Janiewicza była niezwykle barwna: skrzypek, dyrygent, kompozytor, obieżyświat, znajomy Haydna i Mozarta, współzałożyciel Philharmonic Society w Londynie, organizator życia muzycznego. Pozostawił ciekawy dorobek kompozytorski. Orkiestra Kameralna Wratislavia pod kierunkiem Jana Staniendy wykona jego Divertimento na orkiestrę smyczkową.

ZADANIE KONKURSOWE:
Napisz - którego polskiego kompozytora lubisz najbardziej i dlaczego?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla was podwójne zaproszenie na koncert "Wiolonczela i Haydn" w dniu 27 czerwca o godz. 20:00 w Arsenale

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2021-06-25 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (na podstawie listy laureatów, przed koncertem: Arsenał, ul. Antoniego Cieszyńskiego 9 w dniu 27 czerwca 2021 o godz. 20:00)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Sonia Glapiak +48 667***009

Nadesłano 5 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama