Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wieczory w Arsenale: Tria i kwartety fortepianowe

„Wieczór” poświęcony przepięknej, wyrafinowanej kameralistyce klasycznej i romantycznej. Będzie to kameralistyka z fortepianem. W programie największe nazwiska: Beethoven i jego Trio fortepianowe B-dur op. 11, Schumann i Kwartet fortepianowy Es-dur op. 47 oraz Camille Saint-Saëns (Septet Es-dur op. 65). Zaciekawiają repertuarowe niuanse: Trio fortepianowe Beethovena usłyszymy w wersji ze skrzypcami zamiast klarnetu, z kolei Septet Saint-Saëns’a zabrzmi w wersji przeznaczonej na trio fortepianowe. Wykonawcami będą głównie instrumentaliści związani z Orkiestrą Kameralną Wratislavia: Bożena Nawojska (altówka), Lidia Grzanka-Urbaniak (wiolonczela) i dyrektor artystyczny orkiestry i festiwalu Jan Stanienda (skrzypce). Wystąpi również pianista Krzysztof Stanienda.

ZADANIE KONKURSOWE:
Napisz - dlaczego chcesz wybrać się na ten koncert?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla was podwójne zaproszenie na koncert "Tria i kwartety fortepianowe" w dniu 26 czerwca o godz. 20:00 w Arsenale

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2021-06-25 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (na podstawie listy laureatów, przed koncertem: Arsenał, ul. Antoniego Cieszyńskiego 9 w dniu 26 czerwca 2021 o godz. 20:00)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Adam Aleksandrowicz +48 531***151

Nadesłano 3 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama