Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Slipknot - Day of The Gusano w Multikinie Pasaż Grunwaldzki

„Day Of The Gusano”  to dokument wyprodukowany przez angielską firmę MusicScreen (producenci m.in. Rolling Stones – Havana Moon, KISS – Rocks Vegas). Produkcja pojawi się na ekranach kin na całym świecie tylko jednego dnia – w środę 6 września. W Polsce zobaczyć będzie można dokument tylko w wybranych kinach sieci Multikino.
 
Reżyserią „Day Of The Gusano” zajął się sam Shawn Crahan, znany ze Slipknot jako Clown, który do tej pory odpowiadał za reżyserię większości teledysków zespołu. Nagrania wykorzystane do produkcji materiału pochodzą z grudnia 2015 roku, kiedy to zespół miał okazję po raz pierwszy w swojej historii zagrać koncert w Meksyku w ramach festiwalu - Knotfest Mexico City. Podczas trwającego 90 minut materiału zobaczymy również nigdzie nie pokazywane wcześniej wywiady z członkami zespołu. 6 września będzie jedyną okazją aby zobaczyć „Day Of The Gusano” na wielkim ekranie. Wersja oryginalna, bez napisów. Czas trwania: 90 min.

„Slipknot – Day of The Gusano” będzie można zobaczyć 6 września 2017 roku o godz. 20.00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

ZADANIE KONKURSOWE:
Jaki jest Twój ulubiony utwór Slipknot i dlaczego?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na koncert "Slipknot - Day of The Gusano" w Multikinie Pasaż Grunwaldzki 6 września o godz. 20.00

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-09-05 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (w kasach kina, 30 minut przed seansem)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Dominika Wabich +48 790***492

Nadesłano 4 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama