Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Skrzywienie kręgosłupa" w WTW

Opanowaliśmy tę planetę i co dalej? Człowiek wie o sobie coraz mniej. Ingrid Lausund w Skrzywieniu kręgosłupa pisze o rzeczywistości generowanej przez strach. Człowiek pod presją fikcyjnych wartości szuka bezpieczeństwa i odnajduje je – paradoksalnie – w poczuciu zagrożenia. Lausund umieszcza swoich bohaterów w meta-przestrzeni biura. Twórcy przedstawienia w groteskowej wizji niemieckiej autorki widzą jednak szansę na wykreowanie utopijnego świata i ukazanie kondycji współczesnego człowieka. Człowieka, który po prostu chce przetrwać – niejednokrotnie kosztem rezygnacji z samego siebie. Naiwni, pokiereszowani bohaterowie, uwikłani w samych siebie i w innych, bez przerwy śnią te same sny, niszcząc się nawzajem. Tęsknią w samotności, choć nigdy nie są sami. Drapieżny stan oczekiwania na szczęśliwe zakończenie. Czy nadejdzie?

ZADANIE KONKURSOWE:
Jak być sobą we współczesnym świecie?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was podwójne zaproszenie na spektakl "Skrzywienie kręgosłupa" do Wrocławskiego Teatru Współczesnego, w dniu 12 marca o godz. 18:15

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-03-09 11:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (Nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 316, we Wrocławiu (do 10.03 do godz. 16:00))

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Ewelina Aljewicz +48 535***824

Nadesłano 14 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama