Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Premiera Studencka "Café Panique" w Pantomimie

Scenariusz „Café Panique” powstał na podstawie dwóch zbiorów opowiadań francuskiego surrealisty Rolanda Topora: „Najpiękniejsza para piersi na świecie” i „Cztery róże dla Lucienne”. Przedstawienie Joanny Gerigk opowiada o ludzkich dziwactwach i sposobach radzenia sobie z nimi. Absurdalność sytuacji i groteskowość bohaterów buduje tak samo dowcipny, jak i straszny obraz naszej rzeczywistości.

Muzykę do „Café Panique” skomponował Sebastian Ładyżyński, scenografię przygotował Michał Dracz, a na scenie wystąpi zespół Pantomimy w składzie: Agnieszka Dziewa, Paulina Jóźwin, Anna Nabiałkowska, Monika Rostecka, Artur Borkowski, Jan Kochanowski, Mateusz Kowalski, Mariusz Sikorski, Krzysztof Szczepańczyk i Zbigniew Szymczyk.

Po przedstawieniu zapraszamy na moderowaną rozmowę z twórcami i zespołem Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Spotkanie adresowane jest do studentów, młodzieży licealnej i wszystkich tych osób, które chcą wziąć udział w dyskusji wokół premiery.

Premiera Studencka „Café Panique” 23 marca, godz. 19.00, Scena na Świebodzkim.

Więcej o spektaklu i zdjęcia z próby znajdziesz TUTAJ>>

ZADANIE KONKURSOWE:
Co podoba Ci się najbardziej w spektaklach pantomimy?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na Premierę Studencką spektaklu "Café Panique" w dniu 23 marca, godz. 19:00, Scena na Świebodzkim

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2018-03-22 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (W kasach teatru (Scena Na Świebodzkim, plac Orląt Lwowskich 20c) w dniu wydarzenia, 30 minut przed spektaklem)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Agnieszka Przyborowska-Mitrosz +48 606***434
  2. Agnieszka Drozdowska +48 500***032

Nadesłano 18 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama