Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Podwójna rozgrywka - książka z autografem

„Podwójna rozgrywka” to komedia detektywistyczna opowiadająca historię Marty, nauczycielki z Wrocławia, z której mieszkania skradziono cenny obraz. Kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiązać tajemnicę stojącą za jego zniknięciem. Pomogą jej w tym przyjaciele: Basia, Kudłacz oraz Adam, dziennikarz śledczy.

Na kogo padnie podejrzenie o kradzież? Czy sąsiedzi Marty mieli z tym coś wspólnego? Uczniowie ze szkoły językowej, w której pracuje Marta także zachowują się podejrzanie… A może zrobił to któryś z pracowników miejskiego kuriera? W końcu mieli ku temu doskonałą okazję, kiedy dostarczyli jej paczkę kilka dni temu. Żeby się tego dowiedzieć, Marta będzie musiała rozegrać podwójną grę.

O autorce

Maja Gulka jest mieszkanką Wrocławia, którego urok uwieczniła na kartach „Podwójnej Rozgrywki”. Z zawodu jest managerem biura projektów z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury IT, a pisanie to jej pasja. Lubi także spędzać czas na lekturze powieści detektywistycznych, w szczególności tych autorstwa Joanny Chmielewskiej.

ZADANIE KONKURSOWE:
Opisz ciekawą historię z kradzieżą albo zgubieniem jakiegoś cennego przedmiotu w roli głównej.
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla was książkę "Podwójna rozgrywka" z autografem autorki - Mai Gulki

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2021-09-28 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (Nagroda do odebrania w siedzibie portalu, ul. Świdnicka 39 oficyna we Wrocławiu)

Jeśli nie masz jeszcze konta tutaj możesz je założyć

Nadesłano 5 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama