Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Luxus - prosta historia w DCF

"Luxus - prosta historia" to 67 minut barwnej, dynamicznej opowieści o  legendarnym Luxusie - grupie artystów, którzy rozpoczęli swoją działalność w głębokich latach 80-tych poprzedniego stulecia we Wrocławiu,( w czasach PRL-u, w przeddzień przemian w komunistycznej Europie Wschodniej zapoczątkowanych 13 grudnia 1981 roku  przez Stan Wojenny w Polsce) i  działają, jako jedyna, powstała w tamtych czasach formacja, do dziś.

Bohaterów filmu poznajemy współcześnie, w 2013 roku w trakcie towarzyskiego spotkania i wspólnej dyskusji na temat właśnie zorganizowanej wystawy w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu - wystawy podsumowującej ich ponad 30-letnią działalność. To kluczowy moment na zadanie kilku istotnych pytań, na spojrzenie wstecz… Na ile ostatnia wystawa integruje na nowo ich idee, czy nowe prace mają moc podobną do tej z lat 80-tych i 90-tych? To również pytanie, co dziś tak naprawdę wolno, w porównaniu, do czasów, kiedy podobno nie wolno było nic? Trudna refleksja doświadczonych również wiekiem artystów, czy to, co robią ma jeszcze sens i wykracza  poza czysto muzealny charakter? Jakie są ich oczekiwania wobec siebie i  wobec sztuki,  w kompletnie innej, wciąż zmieniającej się rzeczywistości? Co stanowi o ich sile i o tym, ze wciąż są razem?

ZADANIE KONKURSOWE:
Jaki jest Twój ulubiony film o sztuce/artyście?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na film "Luxus - prosta historia" do realizacji w Dolnośląskim Centrum Filmowym w dniach od 27.10 do 2.11

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-10-27 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (W kasach kina, 30 minut przed wybranym seansem)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Dominika Piętka +48 696***207
  2. Tomasz Spodenkiewicz +48 665***109

Nadesłano 8 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama