Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Korpiklaani - koncert we Wrocławiu

Istniejąca od 2003 roku i pochodząca ze słynnego z zawodów w sportach zimowych Lahti fińska formacja Korpiklaani, jest polskim fanom folk metalu od lat doskonale znana. Praktycznie nie było w ostatnich latach trasy koncertowej kapeli, która nie zahaczałaby o Polskę. I nic dziwnego, bo pełne energii i zabawowego klimatu połączenie muzyki folkowej i ostrych metalowych patentów, opanowali Finowie jak mało kto w tym gatunku. Korpiklaani nie tylko potrafi porwać energią, lecz również zaczarować wspaniałymi melodiami. Przez ponad 15 lat istnienia zdobyli fanów pod każdą szerokością geograficzną, choć zdecydowaną większość piosenek śpiewają po fińsku. Koncert odbędzie się 20 marca we Wrocławskim Klubie A2 o godzinie 18:00.


ZADANIE KONKURSOWE:
Który album tego zespołu lubisz najbardziej i dlaczego ?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety na koncert Korpiklaani, który odbędzie się 20 marca 2019 o godzinie 18:00 w Centrum Koncertowym A2 (ul. Góralska 5, Wrocław)

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2019-03-19 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (w lokalu, na bramce wejściowej, przed koncertem )

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Kaja Seń +48 500***261
  2. Aleksandra Olszewska +48 796***891

Nadesłano 3 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama