Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Jeszcze nie koniec" - pokaz specjalny i dyskusja w OH Kino

W sobotę, 3 lutego, o godz. 17.45,  w Oh Kino (Arkady Wrocławskie) odbędzie się specjalny, przedpremierowy pokaz nagrodzonego Srebrnym Lwem na festiwalu w Wenecji filmu „Jeszcze nie koniec” ( reż. Xavier Legrand).

Po filmie odbędzie się dyskusja z udziałem ekspertów: Małgorzaty Osipczuk (psycholożka, psychoterapeutka systemowa), Doroty Seweryn - Stawarz (radczyni prawna specjalizująca się w prawach kobiet) i Agnieszki Wywrot (prawniczka, Centrum Praw Kobiet)

Współorganizatorami wydarzenia są:
Dolnośląski Kongres Kobiet, Fundacja Wrocław Miasto Kobiet, Stowarzyszenie „Intro”, Fundacja na Rzecz Równości, Antyprzemocowa Sieć Kobiet

Małgorzata Osipczuk – psycholożka, psychoterapeutka systemowa, prezeska wrocławskiego Stowarzyszenia “Intro”. Prowadzi psychoterapie z osobami pokrzywdzonymi przemocą, przestępstwem, w kryzysie, z parami i grupami, z osobami uzależnionymi oraz bliskimi uzależnionych. Szkoli psychoterapeutów, pracowników socjalnych, wolontariuszy. Członkini Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie we Wrocławiu i w Środzie Śląskiej. Liderka lokalna Kampanii 16 Dni Akcji Przeciw Przemocy ze względu na płeć w 2017 roku.
 
Małgorzata Osipczuk o „Jeszcze nie koniec”: „To poruszająca demonstracja lojalności dziecka wobec zagrożonej matki. To przykład na to, że sprawca przemocy może z pozoru być zwyczajnym człowiekiem - naszym uprzejmym sąsiadem mówiącym nam przy bramie “Dzień dobry”, rzetelnym i spokojnym kolegą z pracy, nie nadużywającym alkoholu i nie mającym w zwyczaju krzyczeć na co dzień na ludzi. W swoim domu może jednak być potworem. A w desperacji stać go na wszystko. To film, który mógłby skłonić do głębszej refleksji osoby, które z racji zawodu stykają się z przemocą domową: policjantów, prokuratorów, sędziów - bo to od ich decyzji zależy bezpieczeństwo pokrzywdzonych”.

Dorota Seweryn - Stawarz
Radczyni prawna specjalizująca się w prawach kobiet, problemach związanych z przemocą domową, dyskryminacją ze względu na płeć. Współzałożycielka Fundacji na Rzecz Równości, prelegentka. Kieruje kancelarią prawną i jest wpisana na listę Radców Prawnych, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu. Przez ponad trzy lata asystentka sędziego w Sadzie Apelacyjnym we Wrocławiu. Autorka i trenerka szkoleń z zakresu prawa rodzinnego, przestępstw przeciwko rodzinie i opiece oraz wolności seksualnej i obyczajności. Członkini Rady Programowej Dolnośląskiego Kongresu Kobiet. Komentatorka medialna w zakresie prawnych aspektów przemocy wobec kobiet.

Agnieszka Wywrot (Fundacja Centrum Praw Kobiet oddział we Wrocławiu)

ZADANIE KONKURSOWE:
Jaki jest Twój ulubiony film psychologiczny i dlaczego?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was podwójne zaproszenie na pokaz filmu "Jeszcze nie koniec" w OH Kino Arkady Wrocławskie w dniu 3.02. o godz 17:45

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2018-02-02 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (W punkcie sprawdzania biletów, przed seansem, za okazaniem dowodu tożsamości)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Michał Martyniuk +48 123***789

Nadesłano 12 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama