Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jednym głosem w DCF

Dziennikarka New York Times Jodie Kantor (Zoe Kazan) szuka nowego tematu do swojego artykułu.

Kiedy bada trop molestowania seksualnego we wszystkich sektorach biznesu zdaje sobie sprawę, że show-biznes jest od niego najbardziej uzależniony. Do śledztwa dołącza druga reporterka Megan (Carey Mulligan). Obie dziennikarki wykorzystują całą swoją wiedzę i doświadczenie by przekonać kobiety, które doznały traumy, do ujawnienia się, mówienia na głos i zdemaskowania systemu, który chroni sprawców. Skala zjawiska przechodzi jednak ich najśmielsze wyobrażenia.

Dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii® CAREY MULLIGAN („Obiecująca młoda kobieta”, „Edukacja”) i ZOE KAZAN „(Spisek przeciwko Ameryce”, „I tak cię kocham”) wcielają się w role reporterek New York Timesa (jednego z najważniejszych amerykańskich dzienników wydawanego od 1851 roku), które wspólnie napisały jedną z najważniejszych historii pokolenia – historię, która przerwała dekady milczenia wokół tematu molestowania w Hollywood i na zawsze zmieniła amerykańską kulturę.

ZADANIE KONKURSOWE:
Który film z wątkiem dziennikarskiego śledztwa uważasz za najlepszy i dlaczego?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla was dwuosobową wejściówkę na film "Jednym głosem" w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu do odbioru w dniach od 25 listopada do 1 grudnia

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2022-11-25 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (w kasach kina, 30 minut przed wybranym seansem)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Joanna Pawlak +48 601***230

Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama