Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Improkracja gra w Małą Grę o Nic

Mała Gra o Nic czyli średnie emocje w bezsensownej rozgrywce o żadną stawkę. Czy potrafisz odnaleźć na fotografii zatłoczonej ulicy prawnika? Wymień trzech znanych Pakistańczyków. Które słowa rymujące się z wypoczynek mają przeciwne do niego znaczenie? To tylko niektóre wyzwania z jakimi będą musieli zmierzyć się uczestnicy programu.

Może Was tam zabraknąć, ale możecie też przyjść! Improkraci wezmą udział w teleturnieju, prowadzonym przez Maciej Buchwald (teatr Klancyk!). Emocje gwarantowane!

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce w Polsce, będąc jednocześnie jedną z pierwszych grup, które prezentują ten rodzaj teatru w kraju. Od ponad 6 lat Improkracja wystawia swoje spektakle we Wrocławiu, przyciągając co tydzień komplet widzów. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

ZADANIE KONKURSOWE:
W jakich sytuacjach najczęściej zdarza Ci się improwizować?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na improwizowany spektakl "Improkracja gra w Małą Grę o Nic" 16.01.2018 (wtorek), godz. 20:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13, Wrocław

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2018-01-12 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (w dniu wydarzenia, na bramce wejściowej do lokalu)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Maria Żołnierz +48 781***199
  2. Aleksandra Bogucka +48 781***101

Nadesłano 19 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama