Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Filmowy seans w strefie VIP Cinema City Wroclavia

Wyjątkowa randka, wypad ze znajomymi, czy odjazdowe urodziny? Każda okazja jest dobra, by spędzić czas w ciekawy i niecodzienny sposób. Filmowy seans w strefie VIP Cinema City będzie idealnym pomysłem! Połącz smaczny posiłek z tradycyjnymi, kinowymi przekąskami  oraz dobrym filmem w ekskluzywnych, rozkładanych fotelach. Taka atrakcja dla niejednego kinomana zagwarantuje niezapomniane przeżycia. Postaw na rozrywkę, w końcu są wakacje!

Połączenie restauracji z kinem może być zarówno świetnym oderwaniem od tradycyjnej wizyty w kinie, jak i idealnym rozwiązaniem do obchodzenia wielu ważnych w prywatnym życiu dat, w ten szczególny sposób. Urodziny, romantyczna randka, czy też wypad z przyjaciółmi – okazji jest wiele, a każda z nich pasuje do rozrywkowego klimatu strefy VIP. Ponadto przekąski oferowane w otwartym barze są prawdziwą ucztą dla zmysłów. Orzeźwiające napoje, świeżo parzona kawa, gorące i zimne dania oraz typowe kinowe przekąski bez żadnego limitu – wszystko jest do dyspozycji widzów już na pół godziny przed wybranym filmowym seansem.

Sale kinowe, wyposażone w skórzane, elektrycznie regulowane fotele premium są kolejnym udogodnieniem dla widzów, pozwalając cieszyć się filmem w wygodnej, a nawet leżącej pozycji. Luksus i komfort – tego w strefie VIP jest pod dostatkiem! Seans w takich warunkach gwarantuje dużą dawkę rozrywki, umożliwiając spędzenie wolnego czasu w naprawdę wyjątkowy i kreatywny sposób.

ZADANIE KONKURSOWE:
Napisz, kogo zaprosisz na wspólne wyjście do strefy VIP w Cinema City Wroclavia i dlaczego?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na dowolny seans w sali VIP w Cinema City Wroclavia we Wrocławiu ważne do dnia 31 lipca 2019

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2019-07-15 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (Nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 124, we Wrocławiu do dnia 22 lipca 2019 )

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Dorota Flaszyńska +48 735***428
  2. Ania Domaradzka +48 669***153
  3. Joanna Psiurska +48 665***475

Nadesłano 43 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama