Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Cicha Noc" w OH Kino Wrocław

Zapraszamy do Oh Kino w Arkadach Wrocławskich w dniu 25 listopada o godz. 19:00 na pokaz specjalny filmu „Cicha Noc”. Po seansie odbędzie się spotkanie z reżyserem - Piotrem Domalewskim oraz Adamem Cywką - jednym z aktorów występujących w filmie.

O filmie

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

ZADANIE KONKURSOWE:
Jaki jest Twój ulubiony film z Dawidem Ogrodnikiem?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na pokaz specjalny filmu „Cicha Noc”, w Oh Kino w Arkadach Wrocławskich w dniu 25 listopada o godz. 19:00

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-11-24 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (W kasach kina, 30 minut przed seansem)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Nina Szamotuło +48 696***688
  2. Aleksandra Mroczyńska +48 669***996
  3. Anna Pawlicka +48 667***670
  4. Magdalena Sudoł +48 698***293
  5. Oliwia Gawliczek +48 666***869

Nadesłano 38 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama