Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

BOVSKA - koncert we Wrocławiu

Już 17 marca we wrocławskim Imparcie usłyszeć będzie można energetyczną BOVSKĄ, której na scenie towarzyszyć będą Jan Smoczyński oraz Paweł Dobrowolski. Artystka pojawi się we Wrocławiu w ramach wiosennego autoresetu.

Bovska od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa (self-published), poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

W 2016 roku wokalistka otrzymała nominację do MTV Europe Music Award w kategorii Najlepszy polski wykonawca. W 2017 została nominowana do Fryderyków 2017 w kategorii Fonograficzny debiut roku. Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Artystka ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju: Open'er, Orange Warsaw Festival, Slot Art Festiwal, Kraków Live Festival czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Rewelacyjną wiadomością artystka może zacząć nowy rok - album PYSK został nominowany do Nagrody Fryderyki, w kategorii Muzyka Elektroniczna.

ZADANIE KONKURSOWE:
Z czym kojarzy się Wam autoreset?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert BOVSKIEJ we Wrocławiu w dniu 17 marca o godz. 19.00 (Impart, ul.Mazowiecka 17)

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2018-03-16 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (Przed koncertem, na bramce wejściowej do lokalu, według listy laureatów)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Wojciech Chwastek +48 603***501
  2. Sebastian Katolik +48 605***830

Nadesłano 18 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama