Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

19. Festiwal Kultury Żydowskiej Simcha: Klezzmates

19. Festiwal Kultury Żydowskiej Simcha to tygodniowe święto, którego wyjątkowo ważnym elementem są koncerty muzyki żydowskiej - co roku wyczekiwane i doceniane przez publiczność. Wieczory od 3 do 8 czerwca warto zarezerwować sobie na wyjątkowe muzyczne przeżycia. Koncerty będą się odbywać każdego dnia o 20:00 w Synagodze Pod Białym Bocianem.

We wtorek 6 czerwca Synagoga znowu zabrzmi radosnymi rytmami energetycznych krakowskich muzyków z zespołu Klezzmates, którzy uwielbiają nowoczesne podejście i łączenie rozmaitych gatunków muzycznych. W ich utworach znajdziemy wpływy muzyki klasycznej, etnicznej, worldmusic, jazzu a nawet rocka. Zespół nie stroni także od improwizacji i nowoczesnych elektronicznych brzmień. Koncerty Klezzmates są doceniane przez słuchaczy przedstawieniami muzycznymi, rodzajem wielogatunkowej i wielowątkowej muzycznej podróży.

ZADANIE KONKURSOWE:
Napisz, co interesuje Cię najbardziej w kulturze żydowskiej?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na koncert Klezzmates, do realizacji 6 czerwca o godz. 20:00 w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-06-05 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (w dniu koncertu na dwie godziny przed rozpoczęciem w punkcie informacyjnym Festwialu - Synagodze pod Białym Bocianem)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Karolina Żędzianowska +48 731***255

Nadesłano 5 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama