Na rzeczy - Kobieta

Kolejna wymiana ubrań SWAP Wrocław już we wrześniu

2014-07-28 11:56:40 | Wrocław

Ledwo po miesięcznej przerwie na sesje egzaminacyjne odbył się Wakacyjny SWAP Lipcowy, a organizatorzy już wyznaczyli datę kolejnego.

Wygląda na to, że organizowane od ponad roku imprezy SWPA Wrocław już na stałe wpisały się w harmonogram wrocławskich wydarzeń. Zainicjowane przez wrocławską blogerkę Dżoolkę wymiany ubrań dla dziewczyn cieszą się coraz większą popularnością.

Pierwsza wymiana w ramach imprez SWAP Wrocław odbyła się 23 lutego 2013 w jednym z akademików Politechniki Wrocławskiej. Na Facebooku zadeklarowało się wtedy blisko 200 osób. - Przyszło oczywiście mniej – około pięćdziesięciu, ale i tak było tłoczno – mówi Dżoolka. Od tamtej pory odbyło się już 12 takich wymiań, a to dopiero początek!

Od pewnego czasu imprezy współorganizowane są wspólnie z wrocławską Agencją Marketingową POMELOGO, która lubi maczać palce w ciekawych inicjatywach młodych.

- Dla dziewczyn SWAP to sposób na spędzenie wolnego czasu i zdobycie nowych ubrań, a dla wrocławskich barów, klubów czy salonów urody jest doskonałym miejscem na promocję oraz popularyzowanie swojej marki i usług. – Mówi Julia Daroszewska z Agencji Marketingowej POMELOGO.

Do tej pory na imprezach promował się Salon Fryzjerski Broadway Group zlokalizowany w Arkadach Wrocławskich, Mydlarnia Wrocławska, Mona Te - art & photo oraz  Aneta Stanowska - coach i trener rozwoju osobistego. - Naszym stałym sponsorem imprez są babeczki Cookie with Love, które walczyć będą o miano wrocławskiego produktu regionalnego na ESK2016. - dodaje Julia.

Ponadto wśród uczestniczek imprez SWAP Wrocław rozlosowano łącznie 10 biletów wstępu na największą, wrocławską imprezę związaną z modą - Wrocław Fashion Meeting 2013 oraz 2014 i tyleż samo zaproszeń na organizowane specjalnie dla SWAPowiczek zajęcia latino dance w Klubie Fitnes Pure Jatomi z Pasażu Grunwaldzkiego. 

Najbliższa wymiana ubrań odbędzie się 6 września pod nazwą "Post-wakacyjny SWAP Wrześniowy" w klubie Lewitacja. Tym razem organizatorzy przewidują coś nieco większego, połączonego z networkingiem.

Jakie nagrody będzie można zdobyć 6 września dowiemy się już wkrótce! A póki co wszystkie dziewczyny zachęcamy do wpisania daty Post-wakacyjnego SWAPa Wrześniowego do swoich kalendarzy! A jeśli nie chcecie przegapić kolejnych imprez, już zapraszamy do polubienia strony SWAP Wrocław na Facebooku!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1572240129669807/

ip

Słowa kluczowe: swap wrocław wymiana ubrań swap wrzesień
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Ariana Grande
Ariana Grande najpopularniejszą kobietą Instagrama

Do niedawna tytuł ten należał do Seleny Gomez.

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.
Sean O'Pry - model, który zawojował świat [ZDJĘCIA]

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.

Zobacz, ktÃłra pozycja snu jest najlepsza dla naszego organizmu.
Jaka pozycja snu jest najlepsza?

Zobacz, która pozycja snu jest najlepsza dla naszego organizmu!

Polecamy
Wiemy, kto wystąpi na Victoria's Secret Show 2014 [FOTO]
Wiemy, kto wystąpi na Victoria's Secret Show 2014 [FOTO]

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej oczekiwany prze fanów bielizny pokaz.

Nowe smaki wafelków Prince Polo i batonów 3BIT
Nowe smaki wafelków Prince Polo i batonów 3BIT

Kraft Foods Polska S.A. poszerza ofertę uwielbianych przez Polaków wafli Prince Polo i batonów 3BIT wprowadzając do portfolio tych marek dwa nowe smaki.

Ostatnio dodane
Ariana Grande
Ariana Grande najpopularniejszą kobietą Instagrama

Do niedawna tytuł ten należał do Seleny Gomez.

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.
Sean O'Pry - model, który zawojował świat [ZDJĘCIA]

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.