Kino
Spotkanie z Magnusem von Hornem i przedpremierowy pokaz filmu "Sweat"

Spotkanie z Magnusem von Hornem i przedpremierowy pokaz filmu "Sweat"

  • 2021-06-16, , godzina 19:00
  • 22/25zł
  • Kino Nowe Horyzonty, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 15.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

Kino to miejsce otwarte na rozmowy i spotkania z twórcami, a tych w Kinie Nowe Horyzonty nie brakuje. Tym razem, w środę 16 czerwca o 19:00, wrocławska publiczność będzie miała okazję wziąć udział w specjalnym przedpremierowym pokazie filmu „Sweat” - jednym z najgłośniejszych polskich tytułów ostatnich miesięcy, zakwalifikowanym do oficjalnej selekcji ostatniego festiwalu w Cannes. Po seansie z widzami Kina Nowe Horyzonty spotka się reżyser filmu Magnus von Horn oraz producent Mariusz Włodarski.

„Sweat" to przejmująca opowieść o kilku dniach z życia instagramowej influencerki, która pomimo ogromnej popularności, mierzy się z uczuciem dojmującej samotności. W internecie ma setki tysięcy followersów, w realu otacza ją grupa lojalnych współpracowników, a na imprezach każdy próbuje ją poznać. Jednak kiedy jest w domu i wyłącza telefon, zostaje zupełnie sama. Choć z łatwością, spontanicznie i bez cenzury dzieli się swoją codziennością z tysiącami nieznajomych, jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata z Instagrama.

Film nagrodzonego Paszportem Polityki Magnusa von Horna okazał się sensacją ostatniego festiwalu w Gdyni, gdzie został wyróżniony aż pięcioma nagrodami (Najlepsza reżyseria, pierwszoplanowa rola kobieca, drugoplanowa rola kobieca, montaż oraz zdjęcia). Reżyser znany z głośnego debiutu fabularnego „Intruz”, w swoim najnowszym filmie zręcznie łączy intymny, kameralny dramat z konwencją thrillera, by opowiedzieć o tęsknocie za miłością w świecie, w którym kochają cię tłumy. Spotkanie w Kinie Nowe Horyzonty to znakomita okazja, by dać się wciągnąć w intrygującą dyskusję z twórcami filmu i porozmawiać o inspiracjach i procesie powstawania produkcji.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Megan Fox AÅź do śmierci
Nadchodzi Maraton Grozy w kinach Helios z aż trzema premierami

Zobaczymy m.in. triumfalny powrót Megan Fox do gatunku horroru!

Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!