Kino
Przegląd Kina Irlandzkiego

Przegląd Kina Irlandzkiego

  • 2018-03-13, do 2018-03-15
  • 5zł za pojedynczy bilet
  • DCF Dolnośląskie Centrum Filmowe, Wrocław

Opis

Dolnośląskie Centrum Filmowe przyłącza się do wrocławskich obchodów Dni Świętego Patryka 2018. Z tej okazji zapraszamy wszystkich widzów na Przegląd Kina Irlandzkiego, który odbędzie się w dniach 13 i 15 marca br. W repertuarze dwa filmy: „Piękny drań” oraz „Sanctuary”. Bilety na pojedynczy seans kosztują 5 zł i dostępne są w kasach kina DCF.

„Piękny drań” opowiada historię dwóchzupełnie różnych chłopców, którzy zmuszeni są dzielić pokój w internacie. Ned to prześladowany przez rówieśników outsider. Conor jest jego zupełnym przeciwieństwem – to gwiazda sportu, najlepszy zawodnik szkolnej drużyny rugby. Wszystko wskazuje na to, że nigdy nie dojdą do porozumienia. Do czasu, gdy młody nauczyciel Dan przydziela im specjalne zadanie, które wymaga od nich współpracy. Seans we wtorek, 13 marca, o godz. 20:00.

„Sanctuary” to opowieść o niepełnosprawnych umysłowo Larrym i Sophie, którzy są zakochani i jak najwięcej czasu chcieliby spędzać razem. Namawiają więc swojego opiekuna, nieporadnego Toma, aby zarezerwował im pokój w hotelu. Oboje z niecierpliwością czekają na moment, kiedy w końcu spotkają się sam na sam. „Sanctuary” to zabawna i poruszająca historia dwojga młodych ludzi, którzy za wszelką cenę chcą być razem. Pokaz filmu w czwartek, 15 marca, o godz. 20:00.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
"Odnajdę cię" - nowy polski thriller sensacyjny

Jak wysoką cenę jest w stanie zapłacić matka, by uratować swoje dziecko?

Tak wyglÄ…da plakat 43. Festiwalu Polskich FilmÃłw Fabularnych
Tak wygląda plakat 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Plakat wybrali członkowie Komitetu Organizacyjnego 43. FPFF.