Kino
Czuwaj - pokaz filmu i spotkanie z Arturem Barcisiem

Czuwaj - pokaz filmu i spotkanie z Arturem Barcisiem

  • 2018-06-14, , godzina 19:00
  • 20zł
  • DCF Dolnośląskie Centrum Filmowe, Wrocław

Opis

Nowy film Roberta Glińskiego, dwukrotnego laureata Złotych Lwów Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, reżysera "Cześć, Tereska", "Benka" i "Świnek". W rolach głównych Mateusz Więcławek, Jakub Zając, Magdalena Wieczorek i Artur Barciś.

Dwie grupy młodzieży z odmiennych światów, reprezentujące dwa różne systemy wartości, zostają postawione naprzeciw siebie na skutek ryzykownej decyzji dorosłych. To co miało być lekcją odpowiedzialności i tolerancji, przeradza się w twardą walkę o przywództwo. Z jednej strony wiara w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego. Relacje między młodymi ludźmi stają się napięte; odizolowani od zewnętrznego świata, ujawniają swoje prawdziwe, szokujące oblicza. Podczas obozu harcerskiego ginie jeden z jego uczestników. Oboźny Jacek rozpoczyna prywatne śledztwo... 

 

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kler
Nadchodzi ENEMEF: Noc Kina Polskiego z premierą filmu "Kler"

Na wielkim ekranie pojawią się aż cztery rewelacyjne polskie filmy, w tym premierowo wyczekiwany, kontrowersyjny "Kler".

Zabytkomania 2018
Startuje 4. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego "Zabytkomania"

To konkurs skierowany do pasjonatów sztuki filmowej oraz historii, którzy chcą popularyzować materialne i niematerialne dziedzictwo kulturowe Polski.