Dzieje się - Kino

Dolnośląskie Centrum Filmowe ogłasza nabór na Wakacyjne warsztaty filmowe

2019-06-18 12:55:13 | Wrocław

Dolnośląskie Centrum Filmowe we Wrocławiu ogłasza nabór na Wakacyjne warsztaty filmowe. Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu realizacji filmowej. Warsztaty skierowane są do osób powyżej 16. roku życia interesujących się kinem, pragnących realizować własne projekty filmowe, przygotowujących się do studiów artystycznych. Warsztaty są projektem autorskim twórców filmowych.

Wakacyjne warsztaty filmoweProjekt realizowany w 3 modułach tematycznych. Warsztaty są zaprojektowane jako odrębne części, które składają się w Letnią Szkołę Filmową. Istnieje możliwość uczestniczenia w dowolnie wybranym warsztacie lub w całym 3-modułowym projekcie. Uczestnik otrzymuje Certyfikat.

DCF oferuje następujące warsztaty:

I. Podstawy języka filmowego – 8 - 12 lipca / zapisy do 30 czerwca. Koszt: 250 zł.
II. Budowa wypowiedzi filmowej – 5 - 9 sierpnia / zapisy do 28 lipca. Koszt: 250 zł.
III. Przygotowanie i realizacja mikrosceny – 26 - 30 sierpnia / zapisy do 18 sierpnia. Warsztat realizowany we współpracy z CeTA. Koszt: 450 zł.

Koszt uczestnictwa w 3 modułach: 800 zł.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie kompletu dokumentów rekrutacyjnych: Formularz uczestnictwa, potwierdzenia dokonanie wpłaty właściwej dla poszczególnego modułu, Regulamin oraz Zgoda na przetwarzania danych osobowych - Dokumenty rekrutacyjne - na adres: edukacja@dcf.wroclaw.pl.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w wypadku braku odpowiedniej liczby zgłoszeń.

Projekt finansowany przez Dolnośląskie Centrum Filmowe. Czesne uczestników stanowi część całkowitego kosztu projektu.

Więcej na: http://dcf.wroclaw.pl/aktualnosci/6765-dolnoslaskie-centrum-filmowe-oglasza-nabor-na-wakacyjne-warsztaty-filmowe

ip

fot. materiały prasowe DCF

Słowa kluczowe: Wrocław, zapisy, cena, zajęcia, program
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
On Art 2019
Ruszył On Art 2019 - Festiwal Kina i Sztuki

Festiwal odbywa się jednocześnie w sześciu miastach: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy, Lublinie i Wrocławiu.

Polecamy
Polka gwiazdą w Bollywood! Zobacz wywiad z Natalią Janoszek
Polka gwiazdą w Bollywood! Zobacz wywiad z Natalią Janoszek

Aktorka podkreśla, że indyjska kinematografia to także ambitne filmy, podejmujące trudne tematy społeczne, takie jak na przykład przemoc wobec kobiet.

"Iron Man 3": Pepper zdradzi Tony'ego?
"Iron Man 3": Pepper zdradzi Tony'ego?

Producenci zdecydowali się usunąć z filmu "Iron Man 3" sceny, w których Pepper Potts, bohaterka grana przez Gwyneth Paltrow zdradza Tony'ego Starka.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane