zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Biuro Karier Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „HORYZONT”

54-239 Wrocław
ul. Wejherowska 28
tel. 0-71 799 19 37 (we
fax 0-71 799 19 37

http://www.horyzont.eu/biuro-karier.html

kariera@horyzont.eu


 

Biuro Karier Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej wspiera studentów i absolwentów w poszukiwaniu swojej ścieżki rozwoju zawodowego, nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej. Studenci mają dostęp dobogatej bazy ofert pracy, praktyk i staży.

Biuro Karier Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „HORYZONT”Pomagamy w znalezieniu pracy oraz podjęciu aktywności zawodowej.Organizujemyszkoleniaw zakresie autoprezentacji i poprawnego pisania CV, jak również listu motywacyjnego. Wszystkim zainteresowanym udzielamy informacji na temat sporządzania dokumentów aplikacyjnych iprzygotowywania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Biuro Karier zajmuje się również wymianą zagraniczną studentów i nauczycieli akademickich w ramach programów stypendialnych takich jak Erasmus „Uczenie się przez całe życie”. Prowadzimy współpracę międzynarodową z uniwersytetami w Danii, Niemczech, Portugalii, Rumuni oraz Bułgarii. Studenci mogą korzystać również z wyjazdów na praktyki letnie, między innymi do Grecji.

Biuro Karier wspiera studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmować ryzyka i lubią zdobywać wiedzę w oryginalny sposób - podróżując!

 

Biuro Karier Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „HORYZONT” Biuro Karier Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „HORYZONT”
Biuro Karier Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „HORYZONT” Biuro Karier Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „HORYZONT”

 

 

ZAPLANUJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWA JUŻ DZIŚ

WSPÓŁPRACUJĄC Z BIUREM KARIER

WROCŁAWSKIEJ WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYKI STOSOWANEJ!

 


REKLAMA

Polecane oferty

FB dlaMaturzysty.pl reklama