zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Biuro Karier Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „HORYZONT”

54-239 Wrocław
ul. Ks. M. Lutra 4

wew. 33:tel. 71 799 19 37
fax 0-71 799 19 37

https://horyzont.eu/wroclaw/kariera/wspolpraca

kariera@horyzont.eu


 

Biuro Karier Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej wspiera studentów i absolwentów w poszukiwaniu swojej ścieżki rozwoju zawodowego, nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej. Studenci mają dostęp do bogatej bazy ofert pracy, praktyk i staży.

 

Pomagamy w znalezieniu pracy oraz podjęciu aktywności zawodowej. Organizujemy szkolenia w zakresie autoprezentacji i poprawnego pisania CV, jak również listu motywacyjnego. Wszystkim zainteresowanym udzielamy informacji na temat sporządzania dokumentów aplikacyjnych i przygotowywania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Biuro Karier zajmuje się również wymianą zagraniczną studentów i nauczycieli akademickich w ramach programów stypendialnych takich jak Erasmus+. Prowadzimy współpracę międzynarodową z uniwersytetami w Danii, Niemczech, Portugalii, Rumunii oraz Bułgarii. Studenci mogą korzystać również z wyjazdów na praktyki letnie.

Biuro Karier wspiera studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmować ryzyka i lubią zdobywać wiedzę w oryginalny sposób podróżując!

 

 

 Zaplanuj swoją karierę zawodową już dziś,

współpracując z Biurem Karier

Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej

 


REKLAMA

Polecane oferty

FB dlaMaturzysty.pl reklama