zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Zdobądź płatny staż w Ceneo.pl

środa, 02-07-2014 (00:00:00) | komentarze (0) | artykuł sponsorowany


Zanim wybierzesz się na wakacyjny wypoczynek, pomyśl o tym co będziesz robić po powrocie. Serwis Ceneo.pl we współpracy z Kuźnią Kadr 4 przygotował program stażowy dla absolwentów oraz studentów ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. To niepowtarzalna okazja do zdobycia cennego doświadczenia w głównych działach jednej z największych firm e-commerce w Polsce, a także szansa na kontynuowanie pracy już jako pełnoetatowy pracownik.

Kolejny rok akademicki dobiega końca, egzaminy zaliczone więc czas rozpocząć upragnione wakacje. Studenci, którzy żegnają się z indeksem studiów magisterskich i licencjackich, zamiast zajmować się poszukiwaniem pracy, wolą ten czas poświęcić na ostatni taki wakacyjny wypoczynek. Nie oznacza to jednak, że po powrocie z wakacyjnych wojaży szanse na znalezienie zajęcia maleją. Serwis Ceneo we współpracy z Kuźnią Kadr 4 przygotował program stażowy, który startuje we wrześniu i trwa trzy miesiące. Na chętnych czeka 10 płatnych staży w Dziale Rozwoju Produktów, Marketingu, Rozwoju Treści oraz IT. Warunek: na staże mogą aplikować absolwenci (do 6 miesięcy) oraz studenci ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Szczegółowe informacje na temat staży można znaleźć na stronie http://kariera.ceneo.pl. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 14 lipca.

Ceneo – najlepsze miejsce do odbycia stażu we Wrocławiu


Czym zajmuje się stażysta w Ceneo? Wszystkim z wyjątkiem parzenia kawy. Od pierwszego dnia stażyści zostają zaangażowani w codzienną pracę zespołu, mają szansę zdobyć nową wiedzę, umiejętności i doświadczenie, a także zrealizować swoje autorskie pomysły. Co więcej, program stażowy to przepustka do pracy na pełnym etacie – najlepsi stażyści mogą liczyć na zatrudnienie lub dalszą współpracę po zakończeniu stażu.

W trakcie trwania stażu można uczestniczyć w wewnętrznych szkoleniach, a także poznać tę wyjątkową organizację od wewnątrz. Ceneo tworzą młodzi i kreatywni ludzie z pasją, otwarci na nowe wyzwania i wykorzystujący warunki do rozwoju, jakie stwarza im firma. Dlatego pracownicy Ceneo chętnie uczestniczą w spotkaniach branżowych czy szkoleniach, na których niejednokrotnie występują również w roli prelegentów. Wśród benefitów znajduje się także nieodpłatna możliwość doskonalenia jednego z dwóch języków – angielskiego lub rosyjskiego. Firma zapewnia też opiekę medyczną, rozdaje bilety do kina, karnety na siłownię czy dopłaca do biletów komunikacji miejskiej.

Nie bez znaczenia jest też miejsce wykonywania pracy. Siedziba Ceneo mieści się w nowoczesnym biurowcu Green Towers w budynku A przy ul. Śrubowej, w miejscu dobrze skomunikowanym z innymi częściami miasta. Pracownicy, w zależności od wielkości działu, siedzą w mniejszych biurach lub pomieszczeniach typu open space. Najchętniej odwiedzanymi miejscami są jednak salki do spotkań biznesowych czy burz mózgów, każda utrzymana w innym klimacie. W Sali Bilardowej inspiracją do pracy mają być postacie Merlin Monroe, Elvisa Presleya, Jamesa Deana i Humphreya Bogarta – gigantów kina oraz postaci popkultury, natomiast Sala Marokańska pozwala przenieść się w ciepły klimat północnej Afryki, zatrzymać się i odprężyć. Pracownicy maja też zapewniona rozrywkę – w chillout roomie można nie tylko wypocząć ale też rozerwać się grając w dziesiątki gier na Xbox-a, piłkarzyki, rzutki, billarda oraz gry planszowe.

Najważniejszą osobą w firmie, obok dyrektora serwisu, jest Mood Manager. Zadaniem menadżera ds. Dobrego Nastroju jest uprzyjemnianie życia pozostałym pracownikom. A pomysły na poprawę nastroju są różne: od wspólnych śniadań przy suto zastawionym stole, po wypełnienie lodówek popularnym napojem czy maty masujące. Kadencja każdego Mood Managera, wybieranego spośród wszystkich pracowników, trwa miesiąc.

Firma szanuje indywidualność swoich pracowników dlatego nie obowiązuje dress code, wszyscy też mówią do siebie po imieniu. O tym, że w Ceneo panuje wyjątkowa atmosfera świadczą częste nieformalne potkania pracowników po pracy, wysoka frekwencja na spotkaniach integracyjnych czy wspólne uczestnictwo w takich inicjatywach jak „Bike Maraton”.

Polski rynek e-commerce rozwija się i zmienia niezwykle dynamicznie. Dlatego praca w strukturach jednej z największych tego typu firm w Polsce jest szansą na ciekawą i dobrze płatną pracę. Ceneo.pl to najpopularniejsza porównywarka cen i drugi serwis e-commerce Polsce, który umożliwia m.in. szybkie i łatwe wyszukanie produktów, a następnie porównanie ich cen w wielu sklepach. Firma obecnie zatrudnia 135 pracowników w 7 działach i cały czas przyjmuje w swoje szeregi ambitne osoby, które chcą osiągnąć sukces w branży e-commerce. Kandydaci, którzy chcą ubiegać się o pracę w Ceneo informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdą na stronie http://kariera.ceneo.pl/. Strona jest także bogatym źródłem wiedzy na temat życia firmy, zawiera dokładne informacje o korzyściach wynikających z pracy w Ceneo czy opisy poszczególnych działów.

Tekst: Promocja


Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama