zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Zbliża się 1. edycja spotkania "Szeptem o rekrutacji – Q&A"

poniedziałek, 18-06-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Zaliczenia na studiach, egzaminy, obrona pracy dyplomowej powodują stres - kolejnym wyzwaniem w życiu człowieka jest rozmowa o pracę. Rynek w tym przypadku jest bezwzględny i nikomu nie pozostawia taryfy ulgowej. Musimy być do niego przygotowani w każdym calu.

Spotkanie odbędzie się 21 czerwca o godz. 18:00.

W imieniu Instytutu Studiów Miejskich zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu z cyklu "Szeptem o rekrutacji - Q&A". Rekruterzy i eksperci branży HR z wieloletnim doświadczeniem przedstawią swój punkt widzenia oraz odpowiedzą na pytania, które budzą nie tylko naszą ciekawość, ale też niepokój. Dowiemy się o najczęściej popełnianych błędach i podyskutujemy co zrobić, by wypaść na rozmowie jak najlepiej.

Gośćmi specjalnymi będą:

Katarzyna Kolarz
Z zamiłowania HR-owiec, z zawodu rekruter w obszarze finansów. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Reprezentuje firmę Antal, gdzie specjalizuje się w rekrutacji w sektorze SSC/ BPO.

Sebastian Solecki
Menedżer Zespołu Sprzedaży i przedsiębiorca. Ostatnie 3 lata związany z firmą Avivai, zaangażowany w aktywne procesy rekrutacyjne - zarówno na stanowiska przedstawicieli, jak i kadry zarządzającej. Przedstawi dylematy świadomego kształtowania kariery i budowania marki osobistej.

Anna Gierasimowicz
Ekspert zarządzania ze specjalizacją w obszarze HR oraz Interim Manager kształtujący z sukcesem modele zarządzania w wielu polskich przedsiębiorstwach. Audytor procesów zarządzania i diagnosta potencjału zawodowego. Chief Executive Officer w www.careers-compass.pl.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 21.06.2018 r. o 18:00 w restauracji Novocaina w ścisłym centrum Wrocławia.

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama