zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Wiosenna rekrutacja na targach pracy Career EXPO we Wrocławiu

poniedziałek, 13-03-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


Nadchodząca wiosna to najlepszy czas dla tych, którzy poszukują nowej pracy lub zastanawiają się nad jej zmianą - o tej porze roku w największych firmach rozpoczyna się sezon rekrutacyjny. Podczas tej edycji targów pracy Career EXPO, która odbędzie się 5 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, spotkać można będzie rekruterów kilkudziesięciu czołowych przedsiębiorców z Wrocławia i okolic. Na ciekawe oferty mogą liczyć zarówno doświadczeni specjaliści, jak i świeżo upieczeni absolwenci oraz studenci.

Wizyta na targach pracy Career EXPO to doskonała okazja, by zapoznać się z aktualnymi oczekiwaniami rynku, rozeznać w perspektywach, jakie oferują nam konkretne branże, a także szansa, by rozpocząć swoją karierę zawodową u jednego z liderów m.in. z sektora IT, finansów, sprzedaży, obsługi klienta czy inżynieryjnego. Partnerami wspierającymi wydarzenie są: AmRest, Credit Suisse, Nokia, Kaufland, Infor oraz Futuro Finance. Największym atutem tej formy poszukiwania pracy jest, przede wszystkim, możliwość bezpośredniego porozmawiania z przedstawicielem firmy w niezobowiązującej atmosferze.

Na stronie organizatora na bieżąco można zapoznawać się z kolejnymi wystawcami wiosennej edycji targów. Część z nich bierze także udział w tzw. Szybkiej Rekrutacji, co oznacza, że każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość zgłoszenia do niej swojej kandydatury i odbycia rozmowy kwalifikacyjnej już podczas targów. Wystarczy zarejestrować się na  www.careerexpo.pl, wypełnić dokładnie wirtualne CV, wybrać z listy firmę, która najbardziej nas interesuje i przesłać aplikację. Jeśli zostanie ona zaakceptowana, pozostaje nam tylko ustalić z rekruterem godzinę spotkania w specjalnie wydzielonej do tego celu strefie na targach. Rozwiązanie to znacznie skraca i usprawnia proces rekrutacji - CV trafia od razu we właściwe miejsce, informację zwrotną otrzymujemy już po kilku dniach, a sama rozmowa odbywa się na neutralnym gruncie.

Bezpłatny bilet wstępu na targi Career EXPO uprawnia również do wzięcia udziału w kilkudziesięciu darmowych szkoleniach z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego i zawodowego. Jednocześnie na scenie głównej odbywać się będą prelekcje i spotkania z prezesami prężnie rozwijających się firm, ekspertami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz innymi znanymi gośćmi z inspirującymi historiami. Szczegółowa agenda i opis wszystkich punktów programu znajduje się na stronie www.careerexpo.pl/targi-pracy/wroclaw.
Ponadto przez cały dzień u specjalistów z InfoPraca.pl można będzie skonsultować dokumenty aplikacyjne, a także wykonywać profesjonalne zdjęcia do CV.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości, jakie daje udział w targach pracy Career EXPO, wystarczy zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl/rejestracja i pobrać bezpłatny bilet.

Targi pracy Career EXPO
5 marca 2017
Wrocław, Hala Stulecia
godz. 10:00-18:00

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama