zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Tłumy na jesiennych targach pracy Career EXPO we Wrocławiu

środa, 07-11-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Kolejna edycja targów Career EXPO dobiegła końca. Mimo niesprzyjającej jesiennej pogody, wrocławskie wydarzenie odwiedziło ponad 5500 uczestników, gotowych na poszukiwania swojego wymarzonego miejsca pracy.

Career EXPO we WrocławiuMożliwość spotkania z ponad 80 pracodawcami największych firm w Polsce przyciągnęła do wrocławskiej Hali Stulecia tysiące osób. Wśród wystawców znaleźli się przedstawiciele firm z sektorów inżynierii, sprzedaży, obsługi klienta, finansów czy IT. Ich bogata oferta ogłoszeń rekrutacyjnych sprawiła, że każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie; wiele firm poszukiwało bowiem nie tylko specjalistów w konkretnych dziedzinach, ale także osób chętnych zacząć swoją przygodę z daną branżą na stanowisku juniorskim lub podczas praktyk czy staży. Wśród wystawców znalazły się min. takie firmy jak Kaufland, Bosch, VOSS Automotive, Tarczyński oraz 3M.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się Strefa Rozwoju przygotowana przez Infopraca.pl, do której ustawiały się potężne kolejki. - Moja sytuacja zmusiła mnie do poszukiwania nowej pracy - mówi Olga, uczestniczka targów. - Na ostatniej rozmowie kwalifikacyjnej byłam ponad 10 lat temu, kompletnie wypadłam z obiegu. Teraz jestem już po rozmowie ze specjalistą i wiem w jakim kierunku pójść dalej. Nie taki diabeł straszny jak go malują! - dodaje.

Uczestnicy mogli także skorzystać z ponad 50 bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez doświadczonych trenerów i przedstawicieli firm. Dużą popularność zyskało szkolenie Emilii Wojciechowskiej, autorki fanpage’a “Pomogę Ci polubić poniedziałki”, która opowiadała o tym, jak świadomie zarządzać swoją karierą. Podczas debat na scenie głównej, zaproszeni goście dzielili się swoimi inspirującymi historiami i udzielali cennych rad i wskazówek. Na scenie wystąpił także gość specjalny -  Łukasz Kielban, autor bloga “Czas gentlemanów”, który opowiedział o tym, w jaki sposób zrobić dobre pierwsze wrażenie przy ubieganiu się o pracę.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak wysokiej frekwencji. Pokazuje ona, że mimo ciągłego rozwoju technologii i automatyzacji procesów rekrutacyjnych, bezpośrednie spotkania z pracodawcami są potrzebne i cieszą się dużą popularnością. Dziękujemy naszym wystawcom i uczestnikom za zaufanie, którym darzą nas od lat. Obiecujemy, że wiosenna edycja również Was nie zawiedzie! - mówi Łukasz Cysewski, CEO Career EXPO.

Kolejna okazja, żeby wziąć udział w targach pracy Career EXPO już wiosną - 27 marca 2019! Warto zanotować, że tym razem targi przenoszą się na wrocławski Stadion Olimpijski.

ip

fot. materiały prasowe, Career EXPO

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama