zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Akademickie Targi Pracy na PWr

poniedziałek, 06-10-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


 

Już 14 i 15 października 2014 roku studenci i pracodawcy spotkają się na Politechnice Wrocławskiej.  Pierwsi szukają dla siebie ofert praktyk, staży oraz pracy. Drudzy natomiast chcą pozyskać jak najlepszych pracowników wśród przyszłych inżynierów. 

Wydarzenie to, już po raz dwudziesty drugi, organizują Fundacja Manus i Biuro Karier. Targi, jak co roku, odbędą się pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Tadeusza Więckowskiego.  

Sponsorami tegorocznej edycji zostali: UNIT4, Nokia i Europejski Urząd Patentowy, partnerem firma Amazon. Oprócz tego uczestnictwo potwierdziły takie firmy jak 3M, Hewlett-Packard, Diehl Controls, Delphi czy Techland.

Oprócz licznych ofert pracy, studenci będą mogli wygrać ciekawe nagrody, wziąć udział w warsztatach, które pomogą im przygotować się do rozmów z pracodawcami, a także, podczas 45 minutowych prezentacji, poznać tajniki działalności niektórych z w firm, które będą uczestniczyć w targach.

Data: 14-15.10.2014r.
Godzina: 9:00 – 15:30
Miejsce: Zintegrowane Centrum Studenckie Politechniki Wrocławskiej, budynek C-13.

Zapisy na warsztaty: Formularz zapisów.

Zapisy na prezentacje pracodawców: Formularz zapisów.

Szczegółowe informacje znajdziecie się na naszej stronie www lub na Facebooku.

ip

 

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama