zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Akademickie Targi Pracy na PWr

środa, 03-09-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Już 14 i 15 października 2014 roku na Politechniki Wrocławskiej odbędzie się kolejna, XXII edycja Akademickich Targów Pracy.

ATP to najbardziej znane targi pracy, praktyk i staży wśród społeczności Politechniki Wrocławskiej,  studentów  i  absolwentów  innych  wrocławskich  uczelni  oraz  mieszkańców Wrocławia.  To  dwudniowy,  cykliczny  projekt organizowany przez Fundację Manus i Biuro Karier, który realizowany jest  na  początku  każdego  semestru.

Tak jak w poprzednich latach targi odbędą się w Zintegrowanym Centrum Politechniki Wrocławskiej. Organizatorzy spodziewają się około 80 pracodawców. To firmy z czołówki biznesu, które zaprezentują swoje oferty pracy, praktyk i staży.

Akademickie Targi Pracy co roku przyciągają coraz więcej firm z różnych branż. Dla pracodawców  to świetna okazja do poznania wyróżniających się studentów, absolwentów i młodych inżynierów. To także możliwość wykreowania pozytywnego wizerunku swojej marki wśród potencjalnych pracowników. W poprzedniej edycji frekwencja wynosiła niemalże 15 tys. odwiedzających. Targi to szansa dla tych, którzy planują nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami, poznać szczegóły rekrutacji na interesujące stanowiska i zaprezentować swoje CV. 

W tegorocznej edycji sponsorami  zostali: UNIT4, Nokia i European Patent Office. Oprócz tego uczestnictwo potwierdziły takie firmy jak 3M, Hewlett-Packard, Amazon, Credit Suisse, czy Procter & Gamble. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie: http://www.atp.manus.pl/wystawcy/artykul/151/pazdziernik-2014

Szczegółowe informacje znajdziecie się na naszej stronie www lub na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama