Juwenalia
Wittigalia 2019

Wittigalia 2019

  • 2019-05-31, do 2019-06-02
  • Osiedle Edwarda Wittiga, Wrocław

Opis

Już 31 maja we Wrocławiu rusza kolejna edycja Wittigaliów Politechniki Wrocławskiej - wielkiej zabawy studenckiej. Studenci Wrocławia spotkają są na osiedlu Wittiga by razem uczestniczyć w wydarzeniu. Impreza będzie trwała trzy dni, czyli do 2 czerwca.

Wittigalia Politechniki Wrocławskiej organizowane są przez studentów Politechniki Wrocławskiej już od wielu lat i co roku cieszą się dużą popularnością. Motywem przewodnim tegorocznej edycji są Kraje Dalekiej Azji.

Harmonogram imprezy dostępny jest w artykule: Wittigalia 2019.

Ostatnio dodane
sesja z wodą
Sesja z wodą

Sesja coraz bliżej, a wraz z nią egzaminy, kolokwia i dużo nauki. Wszystko to skutkuje zwiększonym obciążeniem naszego organizmu. W jaki sposób możemy pomóc sobie w tym czasie?

koncerty juwenaliowe
Jak kupić online bilet na imprezę?

Sprawdźcie, gdzie i jak kupić bilety na nadchodzące koncerty!

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.