Aktualności - Juwenalia

Ekonomalia jednak wracają! Znamy termin wydarzenia

2022-04-04 12:50:32 | Wrocław

22 marca 2022 organizatorzy Ekonomaliów przekazali informację o odwołaniu tegorocznego święta studentów, a jednak sprawy się odwróciły. Tegoroczne Ekonomalia odbędą się w dniach 18-20 maja 2022. 

Oświadczenie organizatora:

Po trudnych chwilach, kiedy usłyszeliśmy o konieczności zmiany formuły święta i po tym, jak zdecydowaliśmy się je odwołać, otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości. I to przesądziło o ponownym rozważeniu decyzji o organizacji Ekonomaliów 2022. Wasz odzew ze wsparciem dla naszych ukraińskich kolegów – każdy komentarz, każda reakcja, każda prywatna wiadomość zostały przeczytane i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, jak mocno wybrzmiało w nich słowo “wspólnota”. Za to wsparcie bardzo Wam dziękujemy.

Ta edycja będzie inna od każdej poprzedniej i prawdopodobnie każdej kolejnej. Co to znaczy? Artyści, którzy zagrają dla Was w trakcie tych 3 majowych wieczorów będą inni niż do tej pory (jesteśmy przekonani, że to zmiana na lepsze). Oznacza to też bliższą niż kiedykolwiek współpracę z Uczelnią przy organizacji tego wydarzenia – również w sferze komunikacyjnej. Najważniejsze jednak będzie wsparcie, które chcemy przekazać na rzecz naszych koleżanek i kolegów oraz ich bliskich z Ukrainy.

Jesteśmy świadomi zamieszania i prosimy Was o wyrozumiałość. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji Ekonomaliów będą pojawiać się w mediach społecznościowych Ekonomaliów na bieżąco, zachęcamy Was też do kontaktowania się z organizatorami poprzez wiadomości prywatne – jesteśmy gotowi rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości. Czasu nie mamy wiele, ale zrobimy wszystko, by Ekonomalia 2022 były najlepsze i wyjątkowe!

Podtrzymujemy także informację o zwrotach biletów – każdy z Was je otrzyma, a nowa sprzedaż ruszy już w najbliższych dniach.

O szczegółach poinformujemy wkrótce.

ip
Fot: Krzysztof Zatycki

Słowa kluczowe: Ekonomalia, ekonomalia 2022, Juwenalia, Juwenalia 2022, Wroclaw, Dolnyslask, Studenci, Studia,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Bachanalia 2022 - juwenalia w Zielonej Górze

Sprawdź, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy.

Ekonomalia jednak wracają! Znamy termin wydarzenia Wrocław

Tegoroczne Ekonomalia odbędą się pod hasłem "Studenci dla Ukrainy".

Ekonomalia 2022 zostają odwołane. "Projekt z roku na rok umiera" Wrocław

Wrocławskie Ekonomalia zapraszają na juwenalia dopiero w 2023 roku.

Polecamy
koncerty juwenaliowe
Jak kupić online bilet na imprezę?

Sprawdźcie, gdzie i jak kupić bilety na nadchodzące koncerty!

sesja z wodą
Sesja z wodą

Sesja coraz bliżej, a wraz z nią egzaminy, kolokwia i dużo nauki. Wszystko to skutkuje zwiększonym obciążeniem naszego organizmu. W jaki sposób możemy pomóc sobie w tym czasie?

Polecamy
Ostatnio dodane
Bachanalia 2022 - juwenalia w Zielonej Górze

Sprawdź, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy.

Ekonomalia jednak wracają! Znamy termin wydarzenia Wrocław

Tegoroczne Ekonomalia odbędą się pod hasłem "Studenci dla Ukrainy".

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.