logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 

Tomasz Ostrowski Fotografia
O firmie

W życiu człowieka są momenty szczególnie ważne i piękne. Momenty, które powinny zostać zapamiętane. Jestem po to, aby zatrzymać dla Was te najpiękniejsze chwile.
Każdy ślub, każde wesele to inna opowieść i inspiracja do opowiedzenia nowej historii o chwilach pełnych miłości, radości i zabawy w gronie rodziny, bliskich , przyjaciół.
Moim nadrzędnym celem jest zawsze Wasze zadowolenie. Wykonane przeze mnie zdjęcia nie tworzą opowiadania tylko opowiadają historię, która po latach przywoła wspomnienia bezcennych, najpiękniejszych chwil. Zadbam , aby żadna z ważnych chwil nie umknęła podczas tego wspaniałego dnia.


Fotografia jest moją pasją od ponad dwudziestu lat, a tematyka ślubna to szczególny dział fotografii artystycznej.
W dniu ślubu pomiędzy fotografem a bohaterami historii tego niepowtarzalnego wydarzenia powstaje specyficzna współpraca. Dla Pary Młodej i rodziny są to chwile intymne. Jednocześnie zdajecie sobie Państwo sprawę z ich ulotności, więc tolerujecie moją obecność. Ja – zdając sobie sprawę z ulotności chwil zatrzymuję je, ale pamiętam o Waszej intymności. Staram się pracować dyskretnie i być jak najmniej zauważonym. Wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczenie pozwala mi na częstą pracę w świetle zastanym. Fleszy używam tylko w razie potrzeby lub podczas sesji w studiu. Staram się nie absorbować Waszej uwagi. Ceremonie ślubne w obiektach sakralnych dokumentuję ściśle według zasad tam panujących – powagi, wzniosłości i wyjątkowości chwili . Posiadam ku temu odpowiednie kwalifikacje – ukończony kurs dotyczący filmowania i fotografowania celebracji liturgicznych ( Biuro Prasowe Świdnickiej Kurii Biskupiej ) oraz upoważnienia do wykonywania tych czynności na terenie Polski.

Słowa kluczowe: fotograf Świdnica Dzierżoniów Wałbrzych Jelenia Góra, fotograf ślub Świdnica Dzierżoniów, Wałbrzych, Jelenia Góra

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama