logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 
Logo

MobilneKontenery.pl
O firmie

MobilneKontenery.pl

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem mobilnych kontenerów wszystkich typów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów obejmujący kontenery mieszkalne, kontenery morskie, kontenery na budowe zaplecze, kontenery magazynowe, kontenery biurowe, kantory / pawilony handlowe, kontenery sanitarne, kontenery szatnie, kontenery stróżówki/portiernie, kontenery szatnie, kioski i inne. Posiadamy również w swoim asortymencie dodatkowe wyposażenie dla kontenerów, takie jak meble, wykładziny, oświetlenie, twistlocki do łączenia kontenerów, kłódki, itp. Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego zapewniamy również ostatnie ogniwo udanego zakupu jakim jest transport kontenerów do naszych Klientów. To wszystko w połączeniu z szybkością z jaką realizujemy zamówienie pozwala nam sprostać praktycznie każdemu zleceniu.

Kontenery na wynajem Wrocław

Jeśli szukasz konkretnego typu kontenera lub jeszcze nie do końca wiesz jaki kontener będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, zdaj się na zespół doświadczonych fachowców z MobilneKontenery.pl

Moduły kontenerowe doskonale sprawdzają się jako tymczasowe lub stałe biura, które można postawić praktycznie w każdej lokalizacji. To do Ciebie należy ostateczna decyzja dotycząca metrażu biura, typu użytego kontenera, strony wizualnej i układów wewnętrznych. Możesz je zaprojektować w stylu open space lub z uwzględnieniem kilku mniejszych pomieszczeń. W opcjach dodatkowych  oferujemy podział jednego kontenera, chociażby na małe zaplecze socjalne czy WC, jak i łączenie kilku kontenerów w wielkopowierzchniowy moduł zawierający funkcjonalną kuchnie, toaletę czy też  salkę konferencyjną. Oferujemy wiele możliwości wyboru wyposażenia dodatkowego takiego jak rolety zewnętrzne, rozbudowana sieć elektryczna, klimatyzacja, sieć IT, zastosowanie pełnych przeszkleń i otwieranych witryn, wykończenia ścian i podłóg.

Kontener biurowy jest również doskonałym nośnikiem reklamy w formie zewnętrznego malowania, oklejenia jaki i zamontowania naściennego banneru.  Przy naszej pomocy stworzysz niezwykle funkcjonalne i komfortowe miejsce pracy idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i wizerunku firmy.

Konstrukcje modułowe mogą być przeznaczone do użytku stałego, gdyż stabilna konstrukcja umożliwia piętrowanie nawet do 3 kondygnacji, które stanowią jednocześnie łatwą do zagospodarowania powierzchnie reklamową. Kontener zawsze można też przemieścić lub skonfigurować według nowych potrzeb na późniejszym etapie użytkowania. Nasze kontenery biurowe pozwalają na spotkania z klientami w wygodnych, nowoczesnych i eleganckich warunkach.

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama