logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 
Logo

Asekor
O firmie

Firma ASEKOR świadczy kompleksowe usługi z zakresu bhp we Wrocławiu . Na zlecenie klienta przeprowadzamy szkolenia bhp, tworzymy instrukcje BHP, sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego oraz inną dokumentację, która jest związana z problematyką bhp. Naszymi stałymi współpracownikami są rzeczoznawcy z dziedziny bhp, co jest gwarancją zgodności z wszystkimi wytycznymi.

W ramach usług outsourcingowych sprawujemy kompleksową opiekę nad wyznaczoną firmą, przeprowadzamy audyty wewnętrzne systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy na podstawie normy PN-N 18001:2004 oraz reprezentujemy pracodawców przed organem Państwowej Inspekcji Pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym podstawowym cennikiem usług BHP

 

Oferta


W chwili obecnej firma ASEKOR organizuje nastepujące szkolenia:

1. Szkolenie BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, pracowników inżynieryjno - technicznych, pracodawców, osób kierujących pracownikami oraz pracowników administracyjno - biurowych. Szkolenia prowadzimy stacjonarnie lub w formie e-learningu.

2. Szkolenie z zakresu zwalczania pożarów oraz ewakuacji pracowników

3. Kurs pierwszej pomocy

4. AZBEST - Szkolenie z zakresu bezpiecznego używania i usuwania wyrobów zawierających azbest.

4. HACCP - Szkolenie z minimum sanitarnego.

Firma ASEKOR sukcesywnie zwiększa ofertę usług obejmujących obsługę firm zewnętrznych. Informacje o nowych produktach są publikowane na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług BHP W przypadku pytań prosimy o kontakt lub zapraszamy do głównej siedziby naszej firmy, która mieści się w centrum Wrocławia na ulicy Świdnickiej 19.

 

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama