logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 
Logo

Agencja Social Media
O firmie

Jesteśmy agencją marketingu rekomendacji – Strażnikiem Marki w Internecie. Wywołujemy kontrolowany szum wokół produktu wewnątrz grupy docelowej wspierając sprzedaż.

 

Wpływamy na opinie. Budujemy zainteresowanie, a nasze rekomendacje odpowiadają na potrzeby konsumenta, nie zniekształcając rzeczywistości.

 

Odpowiadamy za komunikację w mediach społecznościowych, wspieramy naszych Klientów kreatywnie, a przede wszystkim dbamy o rozwój ich biznesu.

 

Współpracę  rozpoczynamy od podstawowego pytania – jak nasze działania mogą wpłynąć na wzrost sprzedaży naszych Klientów? Od realizacji postawionych celów uzależniamy swoje wynagrodzenie, budując z naszymi partnerami relację win-win.

 

Co robimy


Specjalizujemy się w opowiadaniu o marce w Internecie stawiając sobie jako priorytet wzrost przychodów naszych Klientów. Dlatego systematycznie ewaluujemy realizowane przez nas projekty i uzależniamy nasze wynagrodzenie od realnych zysków Klientów.

 

Business Development

Doradzamy i wspieramy rozwój naszych Klientów. Przeprowadzamy audyty i rekomendujemy działania, które wpływają na wzrost sprzedaży.

 

Brand Protection

Chronimy markę w Internecie. 24/7 odpowiadamy na negatywne komentarze i pytania. Kontrolujemy i niwelujemy potencjalne kryzysy.

 

Agencja Social Media

Prowadzimy działania w mediach społecznościowych, tworzymy strategie i projektujemy kampanie generując leady dla naszych Klientów.

 

E-ambasador

Oficjalnie wypowiadamy się w imieniu marki na forach, grupach na FB i w komentarzach. Działamy jako wirtualny ambasador.

 

Nasz Zespół

Jesteśmy połączeniem ognia i wody. Młodości i doświadczenia biznesowego. Spieramy się o koncepcje, tworzymy nieszablonowe rozwiązania, a następnie przekształcamy je w skuteczne business case’y.

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama