logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 
Logo

Active Fitness Club

Branże: Kluby fitnessO firmieOd 2003 roku, kiedy powstał klub nieustannie się rozwijamy. Inwestujemy zarówno w sprzęt, jak i w wyszkolenie instruktorów. Wciąż poszerzamy swoją ofertę, nie boimy się wprowadzać nowych zajęć, o których nikt jeszcze nie słyszał. Dobra, przyjazna atmosfera sprawia, że cieszymy się gronem stałych Klientów już od wielu lat.


Zapraszamy do naszego świata, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie.

Wystrój klubu, wyjątkowa atmosfera, rodzaje zajęć, są tak dobrane, by wysiłek stał się przyjemny, a osiągnięcie celu poprawy kondycji, zgubienia zbędnego tłuszczyku było proste. Fitness Club Active to lokal o wysokim standardzie, gdzie wszystkie sale są w pełni klimatyzowane i wentylowane. Sprzęt, którym dysponują klienci jest najwyższej jakości.


Po wysiłku proponujemy relaks w Gabinecie Masażu lub saunie. Wykwalifikowany personel Salonu Kosmetycznego zadba o Twą urodę, a dyplomowany dietetyk wspomoże działania w celu osiągnięcia idealnej sylwetki, nauczy Cię zasad prawidłowego odżywiania.


Oferujemy profesjonalnie prowadzone zajęcia fitness, siłownię, saunę, wykonywane na najwyższym poziomie zabiegi w salonie kosmetycznym, fachowe doradztwo w poradni dietetycznej oraz relaks  i terapię w gabinecie masażu i fizjoterapii.

Możliwość rezerwacji zajęć on-line oraz dostęp do własnego konta pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas, a systematyczne uczestnictwo w zajęciach zapewnia nie tylko zdrowie i kondycję, ale również wymierne korzyści w postaci atrakcyjnych rabatów:)


Do dyspozycji naszych klientów jest duży, bezpłatny parking oraz parking rowerowy.


Więcej o nas na: www.activefitness.pl

 

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama