Adrenalina - Facet

Podniebne marzenia możliwe do spełnienia

Lot w tunelu aerodynamicznym

2018-02-26 15:49:52 | Wrocław

Bywa, że na pewnym etapie przestajemy wierzyć w to, że uda się nam dokonać pewnych rzeczy. Nie powinniśmy przyjmować jednak takiej postawy, ponieważ rozwój techniki sprawił, że dziś możemy doświadczyć czegoś, o czym nawet nie śniliśmy. Czy nie warto więc przekonać się o tym, jakie to uczucie unosić się niczym ptak?

tunel aerodynamiczny

Nie ma rzeczy niemożliwych

Ograniczenia siedzące w naszej głowie nierzadko czynią nas nieszczęśliwymi. Wmawiamy sobie, że nigdy nie doświadczymy czegoś z różnych powodów, zamiast systematycznie zbliżać się do osiągnięcia celu. A co jeśli jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek było to w ogóle możliwe? O ile nasze wymagania nie są całkowicie nierealne, to powinniśmy dostrzec nowe możliwości w zakresie spełniania marzeń.

Mityczny Dedal i Ikar wznieśli się w powietrze niczym ptak. Podobne dokonanie w wydaniu współczesnego człowieka nie jest już niczym nadzwyczajnym od kiedy dysponujemy takim sprzętem jak moto i paralotnie. Jednak dla niektórych to za mało i chcieliby unieść się w powietrzu bez żadnych wspomagaczy. Czy coś takiego w ogóle jest możliwe przy zachowaniu wszelkich względów bezpieczeństwa? Znając podstawowe prawa fizyki z pewnością możemy w to powątpiewać. Poza tym dochodzą względy czysto anatomiczne. Nasze ciała przystosowane są do stąpania po powierzchni Ziemi, względnie pływania, ale w żaden sposób do latania.

Kosmiczna technologia, bo tak ze śmiałością można nazwać wynalazek, jakim jest tunel aerodynamiczny pozwala dokonać czegoś względnie niemożliwego. Chodzi o uniesienie się nad ziemią niczym ptak. Takich budynków w skali świata jest niewiele, ale mamy to szczęście, bo jeden z nich ulokowany jest we Wrocławiu. Co ciekawe udostępniony jest na kilkunastominutowe sesje dla wszystkich zainteresowanych. Dla nas oznacza to mniej więcej tyle, że możemy w końcu przekonać się, jak to jest wznieść się w powietrze.

O ile strach przed skokiem spadochronowym może czynić dla nas ten wyczyn nieosiągalnym, o tyle lot w tunelu aerodynamicznym nie powinien nikogo przerażać. Takie doświadczenie nie niesie ze sobą absolutnie żadnego ryzyka. Trzeba pamiętać, że nad całym lotem czuwa instruktor, którego zadaniem najpierw uprzednie przeszkolenie uczestnika, a następnie obserwacja, czy wszystko przebiega zgodnie z planem.

Voucher spełniający marzenia

Zdawać by się mogło, że w praktyce lot w tunelu aerodynamicznym zarezerwowany jest wyłącznie dla krezusów. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba wydawać na taką przyjemność zawrotnej kwoty. Wszystko za sprawą firm zajmujących się sprzedawaniem marzeń. Ze względu na to, że sam lot trwa określony czas, jego koszt nie musi być wysoki. Na dobrą sprawę wystarczy zaledwie kilka minut, żeby doświadczyć czegoś, co będziemy z wypiekamy na twarzy wspominać wielokrotnie przy nadarzającej się okazji.

O ile z różnych względów sami nie mamy możliwości odbycia lotu w tunelu aerodynamicznym, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby takim właśnie doświadczeniem obdarować kogoś bliskiego. To z pewnością znacznie ciekawsza opcja od kolejnej nietrafionej fiolki perfum, pary skarpet, czy koszuli. Co najważniejsze upominek w takiej formie nie jest przydzielony na konkretny termin. Voucher można wykorzystać w określonym przedziale czasowym, najczęściej w przeciągu dwunastu miesięcy. Obdarowany może więc umówić się w dogodnym dla siebie terminie, bez obaw, że goni go czas.

Nieustanna potrzeba doświadczania adrenaliny sprawia, że wciąż szukamy wrażeń. O ile nie narażają one nas na niebezpieczeństwo, to bez obaw z takich opcji powinniśmy korzystać. Wszak życie jest za krótkie, by spędzić je wyłącznie siedząc na wygodnym fotelu przed telewizorem. Spektakularny lot w tunelu aerodynamicznym to doznanie tak abstrakcyjne, że ciężko opisać je słowami. Najlepiej doświadczyć go na własnej skórze. W końcu jak wyrazić opinię na temat frywolnego unoszenia się w powietrzu niczym ptak?

Żeby dowiedzieć się więcej na temat vouchera umożliwiającego odbycie lotu w tunelu aerodynamicznym wejdź na https://katalogmarzen.pl/pl/o/lot-w-tunelu-aerodynamicznym. Wygodne opcje płatności online pozwalają w mgnieniu oka dokonać zakupu. Co ciekawe najistotniejszy w tym przypadku jest sam kod. Nie musimy więc oczekiwać na przesyłkę z wydrukiem, by obdarować kogoś niecodziennym doświadczeniem.

Dożyliśmy niesamowitych czasów, bowiem możemy na własnej skórze przekonać się, jak to jest unosić się w powietrzu. Zamiast obawiać się tego, kiedy spadniemy na ziemię cały proces kontrolowany jest bez obaw o nasze bezpieczeństwo. To coś tak nadzwyczajnego, że z pewnością warto rozważyć obdarowanie takim przeżyciem kogoś bliskiego. Najlepiej w formie upominkowego vouchera.

Artykuł Zewnętrzny

Słowa kluczowe: tunel aerodynamiczny, lot w tunelu aerodynamicznym, skok spadochronem, adrenalina
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • tunel [0]
    Ala
    2018-03-01 20:31:58
    Koleżanka mnie namówiła na latanie w tunelu w Lesznie. Bałam się trochę bo nie wiedziałam na czym to dokładnie polega, ale rozrywka świetna. Szczególnie jak się leci do samej góry tunelu
Zobacz także
Tak wyglądał knock out Tomasza Oświęcimskiego [WIDEO]
Tak wyglądał knock out Tomasza Oświecińskiego [WIDEO]

Erko Jun znokautował Oświecińskiego już w I rundzie.

Rozpoczął się Runmageddon w Myślenicach
Rozpoczął się Runmageddon w Myślenicach

Najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody powrócił do Myślenic.

Największa impreza motoryzacyjna w Polsce potrwa do 8 kwietnia 2018 roku.
Poznań Motor Show 2018 wystartowało! [FOTO]

Największa impreza motoryzacyjna w Polsce potrwa do 8 kwietnia 2018 roku.

Polecamy
reklama Białe szaleństwo za niską cenę
Białe szaleństwo za niską cenę Wrocław

Specjalna oferta dla amatorów białego szaleństwa! Studenci, którzy przyjdą do sklepu narciarskiego ski4you przy ul. Kołłątaja 27-28 we Wrocławiu, otrzymają 5% zniżki na markowy sprzęt narciarski i snowboardowy!

Zabawy z bronią
Zabawy z bronią

Broń palna ma w sobie magnetyczną moc. Powiedzmy wprost: wiele osób nachodzi nieraz ochota, by złapać za spluwę i przy jej pomocy wymierzyć sprawiedliwość.

Ostatnio dodane
Tak wyglądał knock out Tomasza Oświęcimskiego [WIDEO]
Tak wyglądał knock out Tomasza Oświecińskiego [WIDEO]

Erko Jun znokautował Oświecińskiego już w I rundzie.

Rozpoczął się Runmageddon w Myślenicach
Rozpoczął się Runmageddon w Myślenicach

Najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody powrócił do Myślenic.

Kupony i kody rabatowe