zmień miasto

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu - WSB, WrocławCzas na studia, czas na pracę, czas na życie!

O Uczelni

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to największa niepubliczna uczelnia na Dolnym Śląsku, posiadająca 19-letnie doświadczenie w kształceniu specjalistów dla biznesu.

Misja WSB brzmi: „Partnerzy w rozwoju kariery zawodowej”. Uczelnia ma obecnie blisko 14 tysięcy studentów, a do tej pory wykształciła ponad 30 tysięcy absolwentów, których kompetencje są wysoko oceniane przez pracodawców. Szkoła prowadzi 11 kierunków studiów I stopnia: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Logistykę, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Prawo w biznesie, Turystykę i rekreację, Politologię, Filologię angielską, Informatykę, Inżynierię zarządzania oraz Mikrobiznes, a także 4 kierunki studiów II stopnia: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Turystykę i rekreację oraz Logistykę – na ścieżce ze studiami podyplomowymi lub na ścieżce tradycyjnej.

W ofercie uczelni znajduje się również kilkadziesiąt branżowych kierunków studiów podyplomowych, studia MBA i FU MBA oraz szkolenia i kursy, również językowe.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest uczelnią cenioną przez studentów i absolwentów. 9 z 10 absolwentów poleciło swoim znajomym studia w WSB, a w pół roku po ukończeniu studiów ponad ¼  absolwentów wskazała na takie korzyści jak wzrost wynagrodzenia czy awans. Naszą uczelnię doceniają również pracodawcy. Średnia z not wystawionych przez pracodawców oceniających współpracę z WSB w skali 1-5, to 4,63. (Źródło: „Badanie opinii studentów, absolwentów, pracodawców i pracowników WSB”, TEB Akademia 2015).

 

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły wyższe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama