zmień miasto

Policealne Studium "Promocja" - PROMOCJA, WrocławZaprojektuj swoją przyszłość w Promocji!

O nas

INFORMATYKA  – GRAFIKA KOMPUTEROWA – REKLAMA

ANIMACJE 3D – PROJEKTOWANIE STRON WWW – DEKORACJA WNĘTRZ

BHP – ADMINSTRACJA – KOSMETYKA – RACHUNKOWOŚĆ - FLORYSTYKA

 

Interesują Cię powyższe dziedziny? Przyjdź do nas! Mamy bogatą ofertę kierunków dla osób o różnych zainteresowaniach, które chcą zdobyć ciekawy zawód, zmienić lub uzupełnić swoje kwalifikacje, być bardziej mobilni na rynku pracy.

 

Wystarczy rok lub dwa i możesz zacząć pracować w wymarzonym zawodzie. Wszyscy wiemy, jak trudno jest znaleźć pracę. Kreatywność i wrodzony talent nie wystarczą. Do każdego zawodu potrzeba porządnego przygotowania, „Promocja” może Ci w tym pomóc. Wykaż tylko trochę chęci i zaangażowania. 

 

Nasza szkoła daje Ci mnóstwo możliwości. Możesz uczyć się dziennie na kilku kierunkach technicznych. Zostać na przykład technikiem administracji lub rachunkowości. Wystarczą dwa lata i będziesz informatykiem czy kosmetyczką.  Dwa  lata to za długo? Nie ma problemu – rok i zostaniesz grafikiem. Nie masz czasu na dzienną naukę? Żaden problem, prowadzimy też zajęcia zaoczne. Nie chcesz być technikiem, ale chcesz się nauczyć konkretnego programu graficznego? Weź udział w kursie komputerowym. Dla Ciebie i Twoich potrzeb w szkole znajduje się sala komputerowa, wyposażona w odpowiedni sprzęt i oprogramowanie.

 

Możesz przystąpić do zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie i otrzymać dyplom wydawany przez OKE z tytułem technika w zawodzie, który Cię interesuje. Dodatkowo jako jedyna szkoła we Wrocławiu dajemy Ci szansę na zrobienie dyplomu, czyli dużego projektu na koniec nauki.

 

W czasie zajęć masz szansę na nauczenie się wielu ciekawych rzeczy. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, często są to wykładowcy z wyższych uczelni oraz fachowcy w swoich dziedzinach, którzy doskonale orientują się w obecnych trendach i technologiach.

 

W trakcie nauki będziesz realizował praktyki zawodowe w firmach współpracujących ze szkołą. Dzięki temu masz szansę na znalezienie pracy w najlepszych firmach, ale przede wszystkim nabierzesz doświadczenia, które jest jedną z najważniejszych rzeczy dla dzisiejszych pracodawców.

FB dlaMaturzysty.pl reklama