zmień miasto

Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan, Wrocław

Egzaminy językowe: TOEIC Bridge i TOEIC

  1.     Egzamin językowy TOEIC Bridge
  2.     Egzamin językowy TOEIC

Od maja 2011 roku Szkoła Językowa Cosmopolitan jest partnerem Educational Testing Service (ETS) Global, będącej liderem w certyfikatach językowych dla edukacji i biznesu. ETS jest twórcą takich egzaminów jak TOEIC® TOFL® oraz WiDaF®. Egzaminy wolne od błędów, obiektywne i rzetelne to podstawa siły ETS. 

Jako ośrodek ETS Global, Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan upoważniona jest do przeprowadzania egzaminów językowych TOEIC® oraz audytów językowych, sprawdzających umiejętności językowe pracowników w firmach jak i instytucjach państwowych. Szkoła jest miejscem, gdzie uzyskają Państwo informacje na temat sesji egzaminacyjnych oraz innych elementów oferty ośrodków i ETS Global. 

Education Testing Service cieszy się światowym uznaniem za jakość swoich produktów.

1. Egzamin językowy TOEIC Bridge

TOEIC Bridge™ to certyfikat z ogólnego języka angielskiego dla osób na początkowych poziomach zaawansowania. Jest to egzamin z rozumienia tekstu słuchanego i czytanego przeznaczony dla osób na poziomach od początkowego do średnio-zaawansowanego. Test TOEIC Bridge™ mierzy znajomość języka angielskiego na poziomach od A1 po B1 (wg skali CEF). Jest to obiektywne i rzetelne narzędzie pozwalające mierzyć efekty dotychczasowej nauki i motywować do dalszego rozwijania umiejętności. Bridge  to międzynarodowo uznany certyfikat oraz jeden ze sposobów na przygotowanie do egzaminu TOEIC®

Dlaczego warto zapisać się na egzamin TOEIC Bridge™?
Osoby uczące się języka angielskiego na całym świecie decydują się na egzamin TOEIC Bridge™ ponieważ: egzaminu się nie "oblewa", zawsze otrzymuje się wynik w punktach, odpowiednio do aktualnego poziomy zaawansowania Bridge jest przyjazny dla uczniów początkujących, nie wymaga mówienia ani pisania egzamin sprawdza znajomość języka angielskiego skupiając się na praktycznych jego zastosowaniach TOEIC Bridge™ opiera się na prawdziwych kontekstach zaczerpniętych z życia potwierdza osiągniętą do tej pory wiedzę weryfikuje jakość nauczania wytycza kierunek w nauce nie wymaga żmudnego przygotowania, można go zdać w dowolnym momencie nauki czy roku akademickiego certyfikat TOEIC Bridge™ jest cennym dodatkiem do CV  i pomaga znaleźć zatrudnienie na wymagającym rynku pracy.Koszt egzaminu:
egzamin TOEIC BRIDGE - 275 PLN (razem z certyfikatem)
TOEIC Bridge™: najlepszy wybór na początek przygody z językiem angielskim2. Egzamin językowy TOEIC
TOEIC® to najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w międzynarodowym środowisku pracy. Każdego roku, do tego egzaminu przystępuje ponad 5 000 000 kandydatów, co czyni go najczęściej zdawanym egzaminem językowym na świecie. TOEIC to narzędzie audytu językowego wykorzystywane przez wiodących pracodawców, certyfikat zaliczający lektorat na wielu uczelniach oraz pożądany przez osoby indywidualne dodatek do CV, przepustka do międzynarodowej kariery.

W jaki sposób TOEIC® może mi pomóc?
Egzamin TOEIC® służy do oceny umiejętności posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach biznesowych i potwierdza zdolność do pracy w środowisku międzynarodowym. Wpisanie w CV wyniku egzaminu TOEIC® zapewnia konkurencyjną pozycję na międzynarodowym rynku pracy. Firmy często wykorzystują wyniki z egzaminów przy podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych. Jest więc to niezbędne narzędzie dla osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, a które chciałby poprawić swoją atrakcyjność jako potencjalnego pracownika.

TOEIC® mierzy kompetencje językowe na poziomach od A1 do C2, moduł Listening & Reading egzaminu skupia się na testowaniu rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego. Pytania testowe w egzaminie TOEIC® odzwierciedlają sytuacje życia codziennego, które odnoszą się do światowego rynku pracy.

Więcej informacji na temat przebiegu egzaminu i przykładowe testy znajdą Państwo na stronie: ETS GLOBAKoszt egzaminu TOEIC:
•   egzamin TOEIC Listening & Reading - 375 PLN (razem z certyfikatem) bądź 355 PLN (bez certyfikatu)
•   egzamin TOEIC dla studentów i osób poszukujących pracy - 320 PLN (razem z certyfikatem) bądź 300 PLN (bez certyfikatu)

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły językowe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama