zmień miasto

International House - IH, WrocławIn any language it’s always better together!

O nas

 Certyfikat jakości: EAQUALS

 

Angielski? Naturalnie tylko w INTERNATIONAL HOUSE!

● mówimy tylko po angielsku
● z nami błyskawicznie pokonasz barierę językową
● nasi nauczyciele tworzą zgrany, dynamiczny zespół, którym kieruje dyplomowany metodyk
● stosujemy tylko uznane i skuteczne metody nauczania
● uczymy w niedużych grupach dobranych starannie pod względem stopnia znajomości języka i wieku
● zapewniamy lekcje z wykorzystaniem komputera i Internetu
● wydajemy semestralne raporty o postępach w nauce oraz certyfikaty
● korzystamy z doskonałych materiałów
jako jedyna szkoła na Dolnym Śląsku posiadamy certyfikat jakości EAQUALS (the European Association for Quality Language Services), europejskiego stowarzyszenia organizacji i instytucji zajmujących się edukacją językową, którego celem jest promocja i przestrzeganie najwyższej jakości nauczania. Szkoły zrzeszone w EAQUALS gwarantują:

 

- najwyższą jakość nauczania języka angielskiego
- wyłącznie wykwalifikowanych lektorów
- profesjonalną opiekę metodyczną nad lektorami, stałe szkolenia i doskonalenie ich umiejętności
- system nauczania oparty na precyzyjnym programie, znanym również słuchaczom
- sprawne, uczciwe i praworządne zarządzanie szkołą językową
- uczciwość i wiarygodność w sposobie informowania klientów o szkole
- dobrze wyposażoną siedzibę i bezpieczeństwo na jej terenie

ZAJĘCIA W INTERNATIONAL HOUSE TO:
wykwalifikowani native-speakerzy
atrakcyjne rabaty - nawet do 1/3 ceny kursu - system InterPunktów
wirtualny sekretariat
próbne egzaminy FCE, CAE i CPE - MOCK exams
darmowy dostęp do biblioteczki i Internetu
wyjazdy na kursy do szkół IH za granicą
Bezpłatne zajęcia dodatkowe:
Conversation Club - spotkanie konwersacyjne
Exam Club - dla zdających egzaminy FCE i CAE
Help Club - indywidualne konsultacje z lektorem
Kids' Club - sobotnie spotkania dla dzieci
Social Nights - wieczory konwersacyjne

OFERTA EDUKACYJNA:

....dla dzieci - uczymy dzieci od 5 roku życia. Zgodnie z metodą IH od początku mówimy tylko po angielsku. Nasi nauczyciele, doskonale przygotowani do nauczani najmłodszych uatrakcyjniają zajęcia grami zabawami, jednocześnie konsekwentnie realizując cele edukacyjne. Dzieciom proponujemy również dodatkowe zajęcia Klubu Dzieciaka.

 

Dzieci uczą się w czterech grupach wiekowych: 5-6, 7-8, 9-10 oraz 11-12 lat

....dla młodzieży i dorosłych - oferujemy wszystkie poziomy zaawansowania od początkującego do Proficiency. Gwarantujemy kontynuację nauki na kolejnych poziomach. Przygotowujemy do matury i egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE i BEC. Dla zaawansowanych - zajęcia konwersacyjne - Authentic English. Prowadzimy też intensywne kursy wakacyjne.

Młodzieży proponujemy dwie grupy wiekowe - gimnazjaliści i licealiści. Osoby dorosłe uczą się w oddzielnych grupach przeznaczonych TYLKO dla dorosłych.

....dla firm i instytucji
Firmom i instytucjom proponujemy kursy opracowane specjalnie pod kątem ich potrzeb. Prowadzimy zarówno kursy języka ogólnego, jak i języka biznesu. Proponujemy również zajęcia indywidualne.

Metoda
Metoda IH to metoda eklektyczna - nauczyciele IH z ogólnie znanych metod wybierają techniki, które w danej sytuacji przynoszą najlepsze efekty oraz najbardziej odpowiadają potrzebom i stylowi uczenia się danej grupy. Wykorzystują elementy metody komunikacyjnej, lexical approach, task based learning a także metod tradycyjnych w zależności od rodzaju kursu i profilu grupy. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

 

Kadra dydaktyczna
W International House uczą tylko wykwalifikowani lektorzy. Minimum kwalifikacji nauczycieli stanowi kurs metodyczny Uniwersytetu Cambridge - CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) uprawniający do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Wielu z naszych nauczycieli to nauczyciele dyplomowani posiadający certyfikat DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults).

O szkole:
International House istnieje we Wrocławiu od 1994r. Szkoła mieści się w centrum miasta. Zajęcia prowadzone są w 12 przyjemnych, nowocześnie urządzonych salach językowych. Nasi uczniowie w czasie lekcji korzystają z pracowni komputerowej z dostępem do Internetu. W szkole funkcjonuje również biblioteka z bogatym wyborem literatury angielskiej w oryginalnych wersjach językowych.

W International House uczymy nie tylko angielskiego, ale również jak uczyć tego języka. Działające tu od 1998 roku Centrum Kształcenia Nauczycieli (Teacher Training Centre) oferuje możliwość zdobycia międzynarodowych kwalifikacji upoważniających do nauczania języka angielskiego jako języka obcego.

O niepowtarzalnym charakterze International House decydują - poza Teacher Training Centre - nasza metoda, nasi nauczyciele, program zajęć pozalekcyjnych oraz miła i przyjazna atmosfera.

International House to nowoczesny ośrodek językowy o najwyższych standardach nauczania, spełniający surowe wymagania rynku. IH to efektywna nauka i indywidualna mobilizacja.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły językowe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama