zmień miasto

Wrocławski Salon Maturzystów 2018 na PWr rozpoczyna się już 11 września

Jak przygotować się do matury? Jakich błędów unikać i czym się kierować przy wyborze studiów? Odpowiedzi na te pytania przyszli maturzyści będą mogli znaleźć podczas Wrocławskiego Salonu Maturzystów 2018. Spotkania z ekspertami odbędą się 11 i 12 września w Centrum Kongresowym PWr.

Wrocławski Salon Maturzystów 2018 odbędzie się w dniach 11-12 września.

W programie dwudniowej imprezy znalazły się m.in. spotkania na temat matury 2019, prezentacje uczelni z Wrocławia, warsztaty motywacyjne, rozmowy z organizatorami studiów oraz specjalistami od planowania kariery.

Tegoroczny termin wydarzenia nie jest przypadkowy, bowiem do końca września uczniowie ostatnich klas liceów i techników muszą złożyć deklaracje maturalne. Jeśli wiedzą, co i gdzie chcą studiować, mogą idealnie dopasować zestaw przedmiotów maturalnych do wymagań uczelni na kierunkach, które ich interesują.

Udział w imprezie jest bezpłatny, natomiast na spotkania z ekspertami obowiązuje rejestracja. Formularz można znaleźć na stronie: http://www.salonmaturzystow.pl/2018/wroclaw/rejestracja.

Szczegółowy program Wrocławskiego Salonu Maturzystów można znaleźć na stronie – http://www.salonmaturzystow.pl/2018/wroclaw/program

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama