zmień miasto

Uczniowie wrocławskiego "Plastyka" przywitali wiosnę [FOTO]

Jak co roku, w pierwszy dzień wiosny - 21 marca - uczniowie z Zespołu Szkół Plastycznych we Wrocławiu zorganizowali barwny korowód, na czas którego poprzebierali się w różne stworzone przez siebie stroje. Pochód odbył się w samym centrum stolicy Dolnego Śląska, co sprawiło, że wielu mieszkańców miasta mogło obserwować to wydarzenie.

Zobacz zdjęcia z korowodu wrocławskiego "Plastyka" >>

Zobacz zdjęcia z barwnego korowodu uczniów z Zespołu Szkół Plastycznych!Uczniowie wrocławskiego "Plastyka" przywitali wiosnę w spektakularny sposób. W barwnym pochodzie wyruszyli oni spod terenu swojej szkoły na ulicy Piotra Skargi. Następnie przeszli przez ulicę Oławską, aż dotarli do samego Rynku. Na koniec pod pręgierzem wykonali taniec druidów.

W wydarzeniu nie uczestniczyli tylko uczniowie, ale także nauczyciele. Wszyscy byli poprzebierani w autorskie stroje. Podczas korowodu obdarowywano mieszkańców Wrocławia różnymi upominkami.

PW

fot. Aneta Dworak

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama