zmień miasto

Kurs programowania IT Academy we Wrocławiu

Pracujemy nie tylko po to, żeby się realizować i spełniać. Czy wiesz, że naprawdę wysokie zarobki to cecha branży IT? Choć na rynku działa wielu specjalistów z tej dziedziny, to wciąż istnieje spore zapotrzebowanie na fachowców w programowaniu. Chcesz zostać jednym z nich? Dowiedz się więcej na temat perspektyw, jakie otwiera przed Tobą kurs programowania organizowany przez IT Academy we Wrocławiu.

ręce piszące na laptopie

Popyt na specjalistów

Na 20 najlepiej opłacanych zawodów aż 10 jest związanych z IT. Niemal każdy absolwent studiów z sektora teleinformatycznego może liczyć na zatrudnienie w swojej branży. Według różnych prognoz, nadal kilkadziesiąt tysięcy miejsc pracy czeka na specjalistów. Co charakterystyczne w tej gałęzi gospodarki, do podjęcia pracy niekoniecznie wymaga się kierunkowych studiów. Duże znaczenie ma doświadczenie oraz posiadanie certyfikatów profesjonalnych kursów i szkoleń. Trudno bowiem o lepszy przykład praktycznego zawodu, w którym liczą się przede wszystkim umiejętności, a nie sama teoria.

Dlatego ciekawym wyborem dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych jest udział w szkoleniu programowania organizowanym przez szkołę programowania IT-Academy we Wrocławiu https://it-academy.pl/wroclaw. Liczni absolwenci mogą potwierdzić, że zdobycie pracy z certyfikatem ukończenia kursu jest zdecydowanie łatwiejsze niż bez niego, podobnie jak wywalczenie awansu czy zdobycie dodatkowych zleceń. Krótko mówiąc, to propozycja dla hobbystów, freelancerów, pracowników korporacji i osób rozwijających własne firmy.

Nieważny jest wiek – liczy się ambicja i chęć wyszkolenia praktycznych umiejętności, które można szybko przekuć na satysfakcjonujące efekty. Wśród zapisujących się na kursy często są osoby związane z finansami, marketingiem, a nawet środowiskiem humanistycznym. Program kursu jest opracowany tak, żeby w dynamiczny, skuteczny sposób przyswajać niezbędne know-how w kwestiach programowania. Jest to szansa zarówno na zdobycie wiedzy, jak i uporządkowanie wcześniej przyswojonych kompetencji. Do popularnych kursów programowania IT-Academy należą: Java od podstaw, Java-Spring, HTML, CSS, JavaScript, React, Selenium, SQL, Oracle, jak również specjalne szkolenie dla testerów oprogramowania przygotowujące do egzaminu organizacji ISTQB.

Struktura kursu IT-Academy

Organizatorzy kursów wychodzą z słusznego skądinąd założenia, że choć teoria jest ważna, jeszcze istotniejsze są umiejętności praktyczne. Dlatego 80% szkolenia przeznacza się na praktykę, która szlifuje przyszłych ekspertów zarabiających najlepiej na rynku. Profesjonalni szkoleniowcy wprowadzają w temat, a praktyczne ćwiczenia służą utrwaleniu tego, co najważniejsze. Kursy trwają co najmniej pół roku, płaci się co miesiąc. Zajęcia są organizowane w takich godzinach, żeby nawet osoby zatrudnione na pełen etat lub dojeżdżające z daleka nie miały najmniejszych problemów z uczestnictwem. Wiele zadań można zresztą przygotować w domu, poświęcając wolny czas na naukę i samodoskonalenie.

Grupy na kursach programowania IT Academy we Wrocławiu są małe, maksymalnie 7-osobowe, aby jak najwięcej czasu poświęcać na indywidualne przygotowanie kursantów i nie wprowadzać zbędnego chaosu. Ogromne doświadczenie szkoleniowców to kwestia ich praktyki i długiego stażu w globalnych sieciach IT. Nauka przebiega w języku angielskim, co pozwala jeszcze lepiej przygotować się do pracy na najwyższym poziomie korporacyjnym. W ramach szkolenia otrzymujesz niezbędne pomoce, wideo-lekcje, książki, a same zajęcia odbywają się w komfortowych, sprzyjających rozwojowi warunkach.

Przyszłość leży w IT

Biorąc udział w kursie programowania, otwierasz sobie niezwykłą perspektywę zawodową. Wrocław to miasto, w którym działa wiele kluczowych firm, również z sektora IT. Szansa na zdobycie świetnie płatnego stanowiska wzrasta, jeżeli w Twoim CV znajduje się potwierdzenie ważnych umiejętności z zakresu Java czy FrontEnd. Edukacja stojąca na najwyższym poziomie i praktyczne podejście to gwarancja odpowiedniego przygotowania do wymogów współczesnego rynku pracy. Efektywność metod dydaktycznych nie pozostawia żadnych wątpliwości. Po prostu opłaca się zainwestować w siebie i swój rozwój. Dowiedz się, ile kosztuje kurs i zapisz się na termin sprzyjający Twoim planom. Zobaczysz, jak zmieni się Twoje zawodowe życie – zaprogramuj je zgodnie z marzeniami!
https://it-academy.pl/wroclaw
Wroclaw, ul. Podwale 62

Artykuł Zewnętrzny

Aktualności

3. edycja Dni Zawodu Psychologa - Kariera START!

Magister psychologii - i co dalej? Dowiedz się dzięki spotkaniu online!

Webinaria Społecznej Akademii Nauk w Łodzi [Maj 2020]

Otwarte wykłady online pełne ciekawych tematów!

Grupy dla kandydatów na studia na Facebooku - Akademia Leona Koźmińskiego

Wszystko co musisz wiedzieć o rekrutacji na Twój wymarzony kierunek w jednym miejscu!

Matura 2020 - terminy dodatkowe egzaminów

Twój egzamin został przerwany? Nie udało Ci się pojawić na maturze przez kwarantannę? Czeka Cię termin dodatkowy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Konkurs nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Weź udział w konkursie nautologicznym i wygraj świetne nagrody!

Jak dostać się na wymarzone studia?

Oto co warto wziąć pod uwagę, by być zadowolonym z wyboru!

Powtórka dla maturzystów z Wyższą Szkołą Zdrowia w Gdańsku - webinarium z j. angielskiego

Dowiedz się, co warto powtórzyć i jak rozwiązywać zadania na maturze z angielskiego!

Komentarze, opinie, wypowiedzi (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj komentarz
  • kursy [0]

    O w końcu. Pogłoski już dawno słyszałem, ale myślałem że to plota. Kiedyś specjalnie do Krakowa jeździłem na ich kurs (u kuzyna mieszkałem). Kosztowo najlepiej się wtedy przedstawiały, nie wiem jak te...

    Adrian, 2018-04-26, 10:06:23
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama