Wiadomości - Artykuły

Utrudnienia przy Moście Zwierzynieckim

2012-11-02 14:18:02 | Wrocław

W nocy z niedzieli na poniedziałek nie będzie można przejechać Mostem Zwierzynieckim. Zajmą go filmowcy, którzy będą kręcić film "Hiszpanka".

Ponadto  od godz. 21.00  4 listopada (niedziela) do ok. godz. 4.00  5 listopada (poniedziałek) w celu realizacji ujęć filmowych z ruchu wyłączone zostaną przyległe odcinki ulic Skłodowskiej, Wyspiańskiego, Wybrzeże Pasteura, Mickiewicza, Bartla i Wróblewskiego na których wyprzedzająco zaprojektowano eliminację parkowania pojazdów. Objazd drogi wojewódzkiej 455 – ul. Mickiewicza, poprowadzono w obu kierunkach ulicami Paderewskiego, Kochanowskiego, pl. Grunwaldzki.
        
Ruch pieszy na moście odbywać się będzie przy czasowym jego wstrzymaniu przez służby porządkowe filmu na czas wykonywania ujęć filmowych.

Od godziny 20:50 dnia 4 listopada 2012 roku (niedziela) do godziny 4:00 dnia 5 listopada 2012 (poniedziałek) zostaną wprowadzone zmiany tras linii tramwajowych 1, 2, 4, 10 oraz linii autobusowych 115, 145, 146, 253, 255, 945 i 955.

Tramwaje linii 2, 4 i 10 zostaną skierowane objazdem od Ronda Reagana przez most Szczytnicki, ulicę Różyckiego, Paderewskiego i Mickiewicza, a tramwaje linii 1 od ulicy Piastowskiej pojadą objazdem przez ulicę Sienkiewicza, most Szczytnicki, ulicę Różyckiego, Paderewskiego i Mickiewicza.

Autobusy linii 115, 145, 146, 253, 255, 945 i 955 od placu Grunwaldzkiego w kierunku Wojnowa, Sępolna, Bartoszowic, Chrząstawy Wielkiej i Wojnowic pojadą objazdem przez most Szczytnicki, ulicę Różyckiego (w kierunku przeciwnym przez ulicę Moniuszki), Paderewskiego i Mickiewicza z pominięciem przystanku "Kliniki".  Tramwaje i autobusy ww. linii powrócą na swoje trasy od rana (godziny 4:00) dnia 5 listopada 2012 roku.

MAS/UM Wrocław

Fot. Wiki Commons

Słowa kluczowe: hiszpanka wrocław most zwierzyniecki objazdy łukasz barczyk
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
reklama OptiTaxi
OptiTaxi - nowoczesne rozwiązania i atrakcyjna cena przejazdu Wrocław

Dzięki atrakcyjnej polityce cenowej oraz indywidualnemu podejściu do każdego z naszych klientów z usług OptiTaxi korzysta coraz więcej Wrocławian.

XI Edycja Akcji SOS – Uczelnie Schroniskom
Pomóżmy zwierzakom! XI Edycja Akcji SOS – Uczelnie Schroniskom

Po raz jedenasty, w kolejnym przed bożonarodzeniowym okresie zbieramy karmę dla psów i kotów – suchą i puszkowaną, w tym weterynaryjną dla rekonwalescentów i przewlekle chorych oraz czyste posłania i zabawki.

Åšwieczka
Janusz Wójcik nie żyje

Były selekcjoner reprezentacji Polski zmarł w wieku 64 lat.

Polecamy
Na Wyspie Słodowej legalnie wypijesz piwko
Na Wyspie Słodowej legalnie wypijesz piwko Wrocław

Zielone parasole, bar i stoliki ustawiono na... części mostu pontonowego przycumowanego do ‘czubka’ Wyspy Słodowej.

Sedesowce na pl. Grunwaldzkim będą odnowione!
Sedesowce na pl. Grunwaldzkim będą odnowione! Wrocław

Zobacz, jak będą się prezentować po remoncie!

Ostatnio czytane
Na Wyspie Słodowej legalnie wypijesz piwko
Na Wyspie Słodowej legalnie wypijesz piwko Wrocław

Zielone parasole, bar i stoliki ustawiono na... części mostu pontonowego przycumowanego do ‘czubka’ Wyspy Słodowej.

Sedesowce na pl. Grunwaldzkim będą odnowione!
Sedesowce na pl. Grunwaldzkim będą odnowione! Wrocław

Zobacz, jak będą się prezentować po remoncie!

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

BazarKredytowy.pl